MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Mantis - Insomnia (Monvillea violin) (/temat-dubstep-mantis-insomnia-monvillea-violin)



Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - iter - 24.06.2013



Cześć!
Jest 4 nad ranem, więc tych którzy nie mogą spać zapraszam do przesłuchania skrzypcowej wersji Insomni ;)))


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - CametrixDubstep - 25.06.2013

zakochałem się na zawsze Heart dark ^^ kto tak ładnie to zmiksował? :)


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - iter - 25.06.2013

zapraszam na mojego fejsa, systematycznie będą nowości ;) Może nie zawsze takie ,, dark", ale będą ;) ;P


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - Castiel - 25.06.2013

Nie no bardzo fajna wersja insomnii :)
Mroczny klimat jak najbardziej jest a te skrzypce nadają temu klimatu jeszcze większej wyrazistości.
Dobrze się tego slucha :)


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - iter - 25.06.2013

(25.06.2013, 12:57)CametrixDubstep napisał(a): zakochałem się na zawsze Heart dark ^^ kto tak ładnie to zmiksował? :)

Mozowski z ekipy Inbasstrials :)


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - CametrixDubstep - 25.06.2013

pogratuluj chłopakowi, świetna robota z Jego jak i z Twojej strony młoda damo :)


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - ZOOn'r - 25.06.2013

No no nooo... uwielbiam ten kawałek, ale te skrzypce dodały tu mroku, przez co wolę tą wersję *.* szacun :).


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - Herman - 25.06.2013

genialne, nic dodać nic ująć.


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - Yes I Am - 25.06.2013

Dla mnie skrzypce trochę za bardzo schowane, ale widzę, że w Polsce mamy kogoś równie uzdolnionego jak Lindsey :D


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - iter - 25.06.2013

No trochę trzeba je było schować, bo gram na skrzypcach elektrycznych i miałam w nich małą awarię ;) I w serwisie powiedzieli, że muszą ściągnąć oryginalną część z Japonii, bo w Europie na magazynach tego nie ma i wsadzili mi zastępczą. Ale niestety przez to były jakieś przepięcia, trochę sprzęgało itp. To był jedyny sposób, żeby to ukryć. Jak to naprawią to powinno być ok :)


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - Yes I Am - 25.06.2013

Aha, no to wyjaśnia :) mimo wszystko bardzo ładna koncepcja podoba mi się bardzo


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - RaNi/Works - 25.06.2013

Miód dla uszu! Xd źe tak to ujmę...
Heh... Wiem jak trudno się gra na skrzypcach... Trenowałem 2 miesiące... I rzuciłem więc gratuluję wytrwałości :) słychać duszę w skrzypkach...


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - piral - 25.06.2013

Bardzo porządnie.


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - Sebastian K - 30.06.2013

Mix naprawdę na poziomie. Widać ze ktoś ze skilem przy tym maczał palce. Melodia z insomia jest dość prosta, ale jakoś pasuje do tego tracku.


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - pixel85 - 2.07.2013

Świetne!


RE: Mantis - Insomnia (Monvillea violin) - defol - 5.09.2013

To jest na prawdę piękne :]