MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] (/temat-uplifting-waterstope-utopia-blue-zone-stiopa-oryginal-mix)

Strony: 1 2


Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 5.03.2012

To jest ostatni wypocin, który powstał razem z BlueZone. Miłego odbioru. Póki co nie będę wrzucac na forum utworów, bo są na sc. Poczekam na nowe produkcje.
Pozdrawiam.




RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - LBass - 5.03.2012

Siemanko :) Nutka zajefajna, pomysł git !!! Wzmocnił bym kick aby miało to więcej energii no i w niektórych momentach staje się monotonne i lekko nudzi <spi>


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Bootyshine - 5.03.2012

Kick trzeba bardziej metaliczny bo ten zamula, troche tez malo sie tu dzieje :P Pomysl fajny ale mix do poprawy rozwniez ;) pzdr!


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - TouchTheSky - 5.03.2012

Witaj! :)
Jak dla mnie to dół taki troszkę za smętny... Ale za to melo fajne :) I tak jak kolega- momentami monotonne. Ale ogólnie przyjemnie się słuchało :)

Pozdro


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - cinekkk1 - 6.03.2012

Kick jest za słaby. Popracowalby mtez nad góra, moze przydalby sie tu jakis paning padow, zeby jeden lecial od lewej do prawej a drugi, jesli jest, jak nie to jakis poboczny lead od prawej do lewej. No i bass z tym kickiem jakos nie daja mocy utworowi.


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 7.03.2012

Na czym Wy sluchacie? Zapytam na marginesie, bo mam wrazenie ze rozne odbiory, rozne opinie. Tu gora, tam dol, kick za slaby, panoramy nie ma....hmm mysle ze Polacy to najzawistnieszy narod na swiecie.


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Progsiv. - 7.03.2012

Dla mnie spoko nutka melodia nie w moim guscie,ale to pomine.
Dół jest wlasnie fajnie zgrany bass z kickem sie fajnie kluczuja wiec nie mam zastrzezen, noo te melo bym zmienil..
1:27 mega!
Propsy 8/10! =)


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - piotrawm - 10.03.2012

Nawet fajny klimat. Stopa do wymiany. Mozna by cos jeszcze dodac, moze jakies pianinko. Pozdrawiam


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 10.03.2012

Pianinko gra od breakdown,a. A kick w jakim sensie?


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Yes I Am - 11.03.2012

Mi się rzuciły w oczy fajnie wpasowane fx'y... Melodia też niczego sobie, mi się kawałek podoba mimo braków w mixie.


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Frontkikerz - 17.04.2012

świetne ;) podoba mi się, wszystko genialnie dopasowane więc wystarczy tylko słuchać i zachwycać się tym dziełem ;)


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - cinekkk1 - 17.04.2012

Dół nieźle daje, przekazuje on sporo energii miksowi. Jest trochę bałagan w częstotliwościach. Intro gra fajnie masywnie, ale w motywie głownym sekcja padów i główny lead, nieco się zlewają ze sobą. Przede wszystkim dokładniejsza spokojna equalizacja, mniej pośpiechu, jakaś automtyzacja paningu na tych ścieżkach, powinno pomóc. Ogolnie pracuj z analizatorem widma częstotliwości, bo bez niego ani rusz. Poza tym dobra kompozycja i budowa utworu, oraz przyjemny klimat.


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 17.04.2012



(17.04.2012, 10:48)cinekkk1 napisał(a): Ogolnie pracuj z analizatorem widma częstotliwości, bo bez niego ani rusz.

A co to takiego?:-P



RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - cinekkk1 - 17.04.2012

Narzędzie, które pozwala ci określić, jaką głośność mają poszczególne pasma częstotliwości.


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 17.04.2012

Spoko tylko to jakis soft? W Reasonie raczej nic takiego nie ma, a po drugie za bardzo nie wiem na jakich poziomach powinny grac poszczegolne czestotliwosci...


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - das2sin - 17.04.2012

No zle nie jest ale jak na uplifting trance to malo energi jest i mocy:), nie wiem czy w reason dzialaja inne wtyczki ale polecam Ci FabFilter - Q, lub cos z wtyk od waves:)


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 18.04.2012

Reason jest samowystarczalny :D nie ma wtyczek, procz rewire podpinka do rebirtha...


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Aitra - 21.04.2012

(7.03.2012, 7:44)Stiopa napisał(a): Na czym Wy sluchacie? Zapytam na marginesie, bo mam wrazenie ze rozne odbiory, rozne opinie. Tu gora, tam dol, kick za slaby, panoramy nie ma....hmm mysle ze Polacy to najzawistnieszy narod na swiecie.

"hmm mysle ze Polacy to najzawistnieszy narod na swiecie " sam krytykujesz oraz podobnie sie zachowujesz i jezdzisz po kazdym mimo ze sam popelniasz bledy i nie potrafisz przyjac krytyki na klate wez sie w garsc a nie uzalaj nad soba . Tobie sie wydaje ze jest dobrze i masz racje ! W Twoim przekonaniu jest dobrze bo przecietny sluchacz nie zwraca uwagi na kick i czy jakis tam bass, jakbys nie wiedzial za kazdy na forum chce byc madrzejszy od drugiego , nie zwracaj na to uwagi rob swoje , pozdrawiam


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Stiopa - 21.04.2012

Nie chodzi o to, że nie umiem przyjąć krytyki, wręcz odwrotnie. Nie rozumiem tylko jak dostaje sprzeczne opinie od różnych userów, bez uzasadnienia. Jeden pisze dół, drugi góra. To do wymiany, etc. Wszystko ok, tylko dlaczego do wymiany. Chodzi o to, że większość tak pisze, bo nie jest tak jak lubią, jak sami by zrobili. Ja kiedy się nie znam, to nie udzielam rad, tylko pisze, że mi się podoba, albo nic nie pisze. :-P
Komentuję wykonanie, a nie nyguję, bo to nie kawałek jaki lubię. Często nie znam się na jakimś stylu lub go nie preferuję, ale wyrażę opinię o technicznym wykonaniu i podam uzasadnienie, żeby odbiorca wiedział o co chodzi, a nie kick do wymiany i już.
Tak, czy siak dzięki za komentarz i radę. A jeśli chodzi o forumowiczów to wiem jak jest.:-P
Pozdrawiam


RE: Waterstope - Utopia [blue zone & stiopa oryginal mix] - Aitra - 21.04.2012

Jest git masz talent ;)