MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Mild - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Mild (/temat-uplifting-jedmar-mild)



Jedmar - Mild - cinekkk1 - 29.06.2013

Artysta: Jedmar
Tytuł: Mild
Czas: 7:05
Gatunek:Trance
Jakość: 320 kbps
Komentarz: Oceńcie sami




RE: Jedmar - Mild - Trusted - 29.06.2013

Nie będę kłamał że znam się na tworzeniu Trance. Ale robisz świetne przejścia i linie melodyjną.


RE: Jedmar - Mild - Equali - 29.06.2013

No ładnie, ładnie, widać że się napracowałeś, technicznie jest wszystko spoko, jednak jako słuchacz kawałek nie przypadł mi do gustu nie ma tego czegoś co by mnie porwało i zacheciło do odsłuchania jeszcze raz(subiektywna opinia) . Ale mimo to jest spoko, tak trzymaj :)

Pozdro Equali :)


RE: Jedmar - Mild - meatBall - 30.06.2013

technicznie jak powiedzieli przedmówcy jest bardzo ładnie, mi jednak podoba się do momentu break'a... później jakoś nie odnalazłem się w klimacie, barwa basu taka mało żywa jakoś i melodia mało chwytliwa... ale za to przejścia są całkiem spoko :] taki w sam raz na środek seta :P

pozdrawiam !


RE: Jedmar - Mild - sowa - 30.06.2013

cichy utwór mogłeś go podkręcić trochę... dół mi nie podszedł, strasznie buczy, zamula utwór... wystarczy ustawić kawałek na dropa i wejście w main part... zero mocy, nic... reszta brzmień ok, melodia nie jest zła jak i aranżacja.... merytorycznie utwór jest dobry :)


RE: Jedmar - Mild - T-Sted - 30.06.2013

Kick w miarę, może brakuje mu trochę środka w okolicach 1 kHz, ale cóż to raczej kwestia gustu - raczej jestem amatorem twardszej stopy (no chyba że to progressive). Dół tak jak napisał sowa trochę muli i buczy. Nie wiem co jest nie tak z tym subem, ale w każdej Twojej produkcji zawsze on tak wygląda. Może spróbuj zmienić falę z jakiej generujesz subbass, czy zrobić go na przykład z dwóch fal - pulse i sinusoidy. Inaczej skompresować, nasycić jakimś bass enhancerem, bo na tą chwilę to dół zupełnie mi się nie podoba. Jeszcze co do samego basu to postaraj się go złożyć z większej ilości śladów - nie tylko sub i midbass, ale jeszcze jakiś wyższy któremu zostawisz trochę więcej miejsca u góry. W ogóle zdaje mi się że góry utworu jest za mało. Poza hatami i innymi elementami perkusyjnymi to chyba nie ma instrumentów które okupują górę spektrum. Puść pada trochę dalej na filtrze, dodaj mu powietrza. Poza tym całkiem nieźle aranżacyjnie, brzmienia i melodia też mogą być. Jakbyś zmienił ten bass to na prawdę byłoby całkiem fajnie. Pozdrawiam.


RE: Jedmar - Mild - Stiopa - 21.07.2013

A ja dodam od siebie, że zajebiste acidy w tle :D
Z dołem faktycznie mulaste to jest, za to w brejku troche powietrza można było złapać, chociaż ten bass ciągnący niepotrzebny, można by dać w to miejsce jakis niski pad...
Pozdrawiam


RE: Jedmar - Mild - libra - 30.08.2013

Bardzo fajne przejścia i bass. Ciekawe dxwięki