MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) (/temat-film-monomike-wind-scene-chrono-trigger-theme)



MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - MonoMike - 6.07.2013

Autor - Yasunori Mitsuda
Tytuł - Wind Scene (Yearnings of Wind, 600 AD)

Remastered by MonoMike.

Kolejna aranżacja z cyklu "Klasyka Gier Wideo"
Download dostępny, WAV 44100 24 bit

Zapraszam do odsłuchu!




RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - Castiel - 6.07.2013

Bardzo dobrze wykonany utwór
Klimat jest po prostu przepiękny.
Masz smykałkę do takich tracków.
projekt jak najbardziej na plus ;)


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - HybridRaven - 8.07.2013

hehe, niestety gierki nie kojarze, tymbardziej muzyki z gierki, ale przyjemnie sie słuchalo, wpada w ucho.
jak dla mnie pozytyw ;)


pzdr.

PS. czekam na cos wlasnego ;)


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - Stiopa - 12.07.2013

Stary mam midka tego, całość brzmi ponad 4 min, więc stwierdzam, że nie miałeś pomysłu na dalszą część, a żeby się nie nudziło to skróciłeś do 2 min, poza tym podstawione są tylko brzmienia i nic więcej. Dla mnie to jest toćka w toćkę jak mid który posiadam z tej gry. Za dużo się nie napracowałeś niestety, ale fajnie, że masz sentyment do takich gier :D
Pozdrawiam


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - MonoMike - 16.07.2013

Zgadza się wszystko jest "toćka w toćkę".

Sęk w tym, że nie użyłem pliku MIDI Panie Stiopa ;)
Wszystko przełożone jest z partytur które można wygrzebać w internetach bądź ze słuchu.

Pozdrawiam!


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - hipotensja - 20.07.2013

A już myślałem, że ze słuchu, a nie z nut :)
Coś mi te skrzypce plastikiem zajeżdżają jak grają wysoko.
Ogólnie fajnie, bo i oryginał fajny, ale o wiele za długo to ciągniesz, powinno być o połowę krótsze i oczekiwałem, że będą jakieś wariacje od Ciebie, bo słyszałem co potrafisz.
To jest monotonne i przewidywalne, w dodatku powoduje u mnie lekki niesmak. Czekam zatem dalej na coś konkretnego :>


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - robert prime - 20.07.2013

Niestety gorsze od poprzednego twojego soundtracka z chrono triggera,tak jak pisali poprzednicy zbyt monotonne i przewidywalne, brakowało ci pomysłu.Plusy to zdecydowanie technika ponieważ wszystkie dzwięki bardzo dobrze brzmią i współgrają ze sobą. Pozdro


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - Dash Drown - 21.07.2013

Szkoda, że to tylko inna aranżacja, mogłeś napisać wariacje. W każdym razie, wykonanie bardzo dobre.


RE: MonoMike - Wind Scene (Chrono Trigger Theme) - Stiopa - 23.07.2013

Tak, czy siak, partytury, czy midi, czy ze słuchu, odtworzyłeś oryginał, nutę po nucie, używając nawet podobnych brzmień. Jak wyżej koledzy napisali, mogłeś coś dodać od siebie, ciekawe jak by to wtedy brzmiało, a tak, to tylko przypomnienie tracka z gry, szkoda, bo ten utwór jest naprawdę piękny, sam próbowałem kiedyś coś z niego zrobić, ale odpuściłem, bo brzmiał jak Twój, czyli tak samo jak ten z gry :D,
Pozdrawiam