MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S (/temat-house-matonix-a-k-a-ros-g-o-d-s)



Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - RoS - 10.07.2013

U mnie w Koszalinie dziś deszczowo, dlatego wrzucam jedną z moich bardziej refleksyjnych produkcji.

Oceniajcie :)




RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Castiel - 10.07.2013

Pierwszy main part bardzo ładnie wciąga klimatem perkusja jest bardzo dobra melo w pierwszym breaku też bardzo ładna
drugi main part też fajny wciągający ogólnie mówiąc cały utwór ma bardzo lekki przyjemny klimacik ;)
Moja opinia jest taka,że ten track mi się podoba :)


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Satesla - 10.07.2013

Fajny przyjemny pływaczek, którego nawet bym pobrał na HDD, niestety nie ma download'u :)


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - RoS - 10.07.2013

Dzieki za opinie :) dla chętnych udostępniłem DOWNLOAD.


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Yes I Am - 11.07.2013

Kick źle wymiksowany... Zaraz zaraz panowie, czy tylko ja słyszę tutaj jakąś melodię słynną? Nie wiem z czego, ale wiem że na bank już ją kiedyś słyszałem. Coś mi tutaj śmierdzi.

Perkusja uboga, haty słabo rozlokowane w panoramie, delikatnie za głośno przez co kują.
Zawiodła kompresja w większości synthów, o ile w ogóle jest. Dźwięki nieco stłumione. Brakuje dynamiki w przejściach. Całość dość mocno się powtarza i ograniczona jest do jednego motywu. Nuda.


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - RoS - 11.07.2013

Melodia jest napewno mojego autorstwa ;) co do reszty ssei zgadzam.


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Frashby - 11.07.2013

Kick za twardo puka, troszke trzeba go inaczej wymiksować :) Melodia świetna. Pierwszy dźwięk niemalże identyczny jak w utworze Green Sky od Tiesto. Ten dźwięk od 1.15 nie pasuje mi :( Ja bym wykręcił coś innego. Niewiem który element tak brzmi, ale całość ma przez niego zbyt dużo reverba. Pad mi się podoba. Całość monotonna niestety mimo dobrej melodii. No i dynamika taka sobie. Powodzenia :)


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Alex fat - 11.07.2013

N to już elegancko brzmi , faktycznie refleksyjna deszczowa nutka , naprawdę fajny klimat, no i na poziomie widać wkład pracy. :) Pozdrawiam


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Revnotes - 11.07.2013

Technicznie wcale nie jest różowo, zdziwiłem się zapoznając się z kolejnymi komentarzami.
Dół jest przeładowany, być może przekompresowany. Synthy są dosyć przyjemne, ale dla mnie to za mało.
Stopa chowa się w miksie, drumy ogólnie brzmią jakbyś je ostro beat crush'erem potraktował.
Pomysł jest fajny, dobrze się tego słucha, ale z poprawionym miksem byłoby jeszcze lepsze.


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Herman - 15.07.2013

Loopy gotowe? bardzo kontrastują i miejscami słysze chyba koniki. Stopa z basem gra bardzo słabo, bas buczy niski i robi się nieprzyjemnie. Leady też nie są dobrze zmiksowane, korekcji brak odpowiedniej przede wszystkim.


RE: Matonix a.k.a Ros - G.O.D.S - Rychy - 25.10.2013

przyjemny kawałek