MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Pogotekk - Total Destruction - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Pogotekk - Total Destruction (/temat-hardcore-pogotekk-total-destruction)



Pogotekk - Total Destruction - pogotekk - 12.07.2013



Zapowiedź mojego drugiego hardcorowego kawałka :). W zasadzie jest już gotowy, tylko muszę dopracować mix :).

Kick chyba jest za bardzo "basowy", a może tak mi się tylko wydaje? :) Niby na moich głośniczkach dobrze łupie, ale np. kumpel powiedział, że (tu cytat) "takie basowe pierdzenie to już nie to samo" :D. A Wy co o tym sądzicie? :)


RE: Pogotekk - Total Destruction - Castiel - 12.07.2013

kick moim zdaniem w ogóle nie pasuje ale może dlatego iz przywykłem do "twardszych" kicków w tym gatunku ;)
Technicznie jest ok.
Break jest bardzo fajny,builid up też nie najgorszy ;)
Melodia jest całkiem dobra.
Myślę,że w środowisku Hardcorowym powinien się utwór przyjąć XD


RE: Pogotekk - Total Destruction - Knifeman - 12.07.2013

mix - do poprawy

kick ciekawy ale nieoprawny technicznie - punch wcale nie ma yebnięcia a tail przesycony basem

w hc nie podobają mi się typowo hardstyle'owe screcze

1:44 - zbyt mocne wejscie

o - perkusja bardzo bardzo

melodia zalatuje hsem tak samo jak barwa syntha - po wejściu kicka gra tragicznie- polecałbym cos agresywniejszego

3:28 - kilka nutek tam chyba fałszuje? i znów czuje typowy hs

tak jak już wspominałem - do poprawy kick, mix, melodia w sumie ujdzie ale wymaga trochę pracy tak samo jak grający ja synth. Budowa jest w porządku.


RE: Pogotekk - Total Destruction - The Timbrer - 12.07.2013

tak puncha to ty tutaj nie masz niestety. Nie ma TOKa tego typowego. Tail gra nawet spoko ale brakuje mu tego czegoś. Screechje jak mówione za mało agresywne, bardziej pod HS pasujące. Na Twoim miejscu dałbym leada bardziej agresywnego jakiegoś w stylu Donkey Rollers czyli kombinuj z różnymi semintami na oscylatorach to z pewnością doda agresywności. No i mix do poprawy kick za bardzo się wybija zdecydowanie. Ogółem OK ale sporo rzeczy do poprawy


RE: Pogotekk - Total Destruction - pogotekk - 12.07.2013

No właśnie nie bardzo ogarniam co zrobić z tym punchem, żeby łupało jak trzeba. Jak próbuję "odbasować" tego kicka, to już całkiem się robi sieczka :). A co do leada, to nie wiem jak Ty, ale mi pasuje... chociaż rzeczywiście lepiej brzmiałby bardziej agresywny i chciałem taki wykręcić, ale jakoś średnio mi wychodzi :). Ogólnie to lubię sobie czasami posłuchać "hardstyle'owego" hardcore'u... obczaj takie kawałki, jak np. Megashira - Punishment czy Scott Brown ft. Neophyte - Self Destruction. Podobny klimat utrzymuje również cały album "Multilate" Angerfista :). Moja nutka przypomina bardziej ten kawałek Scotta Browna, o którym wspomniałem :). Jeśli chodzi o screech, to wybacz, ale jak na razie lepszego nie umiem wykręcić... ale się uczę :).

Co do mixu, to muszę stwierdzić, że jest to moja najsłabsza strona produkcji i zawsze miałem z tym problem, ale i tak robię, co mogę :D.

EDIT: Wstawiłem poprawioną wersję :). Nie wiem czy kick brzmi dobrze, lead też nieco zmodyfikowałem, a screech wykręciłem od nowa i chyba nadal nie jest taki, jak powinien, ale lepszego na razie nie umiem zrobić :). Starałem się jak mogłem :).