MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING meatBall - Distress - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING meatBall - Distress (/temat-uplifting-meatball-distress)



meatBall - Distress - meatBall - 15.07.2013

Witam,

jest to track, któremu w lipcu trzasnęły dwa latka, więc szału nie ma :] projekt straciłem przy awarii dysku, więc nic nie zmienię ale z miłą chęcią wysłuchałbym Waszych opinii, może komuś przypadnie do gustu :]

pozdrawiam !




RE: meatBall - distress - cinekkk1 - 15.07.2013

Całkiem fajnie złożony track, kompozycja spójna, z intrem, breakiem i outrem, to na pewno na plus. Melodycznie też nawet ciekawie, muszę powiedzieć, w tracku przewijają się delikatne i takie po prostu miłe melodie, akordy. Ogólnie jest ok, jesteś chyba nowy na forum, jeśli to twoje początki z produkcją muzyki, to w przyszłości podejrzewam będzie naprawdę dobrze :)


RE: meatBall - distress - sowa - 16.07.2013

aż przesłucham całe bo początek już zapowiada niezły traczek i faktycznie idzie to bardzo fajnie.... na duży plus basik... bardzo ciepły i przyjemny dla ucha.... break płynny... melodia ciekawa, dźwięki bardzo ładne, sunie to sobie lekko, brakuje mi pianinka albo plucka plumkającego w tle w breaku ale i bez tego jest naprawdę nieźle :) dawno w tym dziale nie było tak dobrego traczka, utwór wkręca i można go słuchać wielokrotnie... przyjemny dla ucha, lekki, odprężający wręcz... jestem pod wielkim wrażeniem muszę przyznać, uwielbiam takie klimaty i jak czytam, ze kawałek ma 2 lata noo to jestem ciekaw twoich obecnych produkcji :) oczywiście oczekuję teraz od Ciebie tylko świetnych produkcji mam nadzieję, że podołasz :)


RE: meatBall - distress - meatBall - 16.07.2013

dzięki Panowie, naprawdę miło mi to słyszeć ! :D
Panowie miałem taki zapierdziel, a chciałem Wam odpisać i nie miałem jak ...

@ Jedmar - tak, jestem świeżakiem na tym forum, a ten track jest mniej więcej z czasów, kiedy z muzyką miałem już do czynienia ok. 2 latek. z tym, że przez półtora roku nie miałem dostępu do internetu i korzystałem jedynie z Cool Stuff'u zawartego w podstawowym FL'u :/ to były ciężkie czasy :D później zarejestrowałem się na takim jednym forum ale niestety w przeciwieństwie do tego tutaj, tam panowie mieli tzw. "towarzystwo wzajemnej adoracji" i świeżaki to nawet nie miały co liczyć na choćby komentarz, nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy... przez to zniechęciłem się do publikowania swojej "twórczości" gdziekolwiek ale w końcu się przełamałem i ciesze się, że wyszło właśnie tak, tzn. pozytywnie :D

@ Sowa - fajnie, że lubujesz się właśnie w takich klimatach, cieszę się, że Ci się podoba i myślę, że między innymi dzięki temu odnajdziemy jakiś wspólny język. Swoją drogą postawiłeś mi wysoko poprzeczkę ale zrobię co w moje mocy by temu "podołać" :D
zapodam jeszcze kilka starszych wałków, bo mimo, iż brzmią jak brzmią to (wydaję mi się) jest w nich jakiś klimat i tego się trzeba trzymać... technika przychodzi sama, z czasem... i z odrobiną pomocy z sieci :D

pozdro !


RE: meatBall - distress - Evennumbers - 19.07.2013

Bardzo fajnie tu jest! Klasycznie bardzo - Dobry ambitny kawał roboty, czuć "starą" technikę w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Na motywie robi się papka, ale o to tu też chyba troszkę chodziło. Mi się podobało.
Powodzenia w tworzeniu, myślę, że jestem na bardzo dobrej drodze. W razie, jakbyś miał jakiś dobry, melodyjny materiał w granicach 138 bpm i chciałbyś coś z nim zrobić, daj mi znać na PW, może coś podpowiem.


RE: meatBall - distress - Alex fat - 2.08.2013

Utwor ma klimat , piękne rozmyte barwy , naprawdę swietne to jest , prog trans w pelnym znaczeniu tego słowa. Czekam na więcej . :) Pozdrawiam


RE: meatBall - distress - defol - 28.08.2013

Tak tak "dwa latka" .... akurat:) Pewnie najnowszy utwór. Spoko, czekam na więcej.


RE: meatBall - distress - libra - 30.08.2013

Bardzo przyjemny. Miks jest poprawny, choć może nieco by panoramą poszczególnych sladów się pobawić by nabrało większego charakteru...Ale słucha się przyjemnie a o to chodzi ;)