MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP RDZK - unfinished stuff - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP RDZK - unfinished stuff (/temat-dubstep-rdzk-unfinished-stuff)



RDZK - unfinished stuff - RDZK - 17.07.2013

siemanko, znalazlem pare ciekawych projow na dysku, ktore stanely w miejscu na dluzszy czas.
3 wałki, ktore wg mnie sa warte dokonczenia, co o nich sadzicie?



RE: RDZK - unfinished stuff - Dash Drown - 17.07.2013

1 wałek mega, tylko brakuje imo jakichś growl bassline'ów. 2 świetny klimat, ale wydaje mi się, że perka trochę za głośno. 3 też mega, ale też imo perka za głośna, a wokal za cichy. Ale ogólnie wszystkie pozytywnie. Dobra robota. :D

btw. ciekawy pseudonim art. :D


RE: RDZK - unfinished stuff - piral - 17.07.2013

1 i 3 - to jest to czego szukałem u polskich producentów. Mega trap, a trójeczka to Culprate PL edit jak już pisałem na soundcloudzie.
Booosko
W 2 podoba mi się sekwencja perki, pod moim komentarzem zaraz.


RE: RDZK - unfinished stuff - CametrixDubstep - 21.07.2013

Culprate ma ostrzejsze basiory piralu, ale podobnie skonstruowane :)


RE: RDZK - unfinished stuff - Shizzlematic - 23.07.2013

Jak usłyszałem jedynkę pociekło mi po gaciach :D Kozak traczek. Dokładnie taki trap uwielbiam ;)
btw. jeżeli masz jakąś dłuższą wersję możesz podesłać :D

Dwójeczka kompletnie mi nie podeszła, snare za bardzo zmulony, bassy średnio tam grają.

Trójeczka masakrator pełną parą. Więcej cięć, zabaw perkusją i widzę ten traczek u siebie na replayu :D


RE: RDZK - unfinished stuff - RDZK - 23.07.2013

(23.07.2013, 0:20)Shizzlematic napisał(a): Jak usłyszałem jedynkę pociekło mi po gaciach :D Kozak traczek. Dokładnie taki trap uwielbiam ;)
btw. jeżeli masz jakąś dłuższą wersję możesz podesłać :D

Dwójeczka kompletnie mi nie podeszła, snare za bardzo zmulony, bassy średnio tam grają.

Trójeczka masakrator pełną parą. Więcej cięć, zabaw perkusją i widzę ten traczek u siebie na replayu :D

Jesli chodzi o jedynke to mam jak narazie tylko to, co pokazalem tutaj - pracuje nad tym aktualnie. Jak skoncze wrzuce tutaj, free dl bedzie jak zawsze. Co do dwojki, mix nie najlepszy, faktycznie. A trojeczka to narazie taki ogolny zarys tego co tam kiedys mialem w glowie. Dojda jeszcze jakies glitche i ch*uje muje jak sie za niego wkoncu wezme.


RE: RDZK - unfinished stuff - Abaddon - 23.08.2013

Jedynka, brzmienie jest czyste, wszystko wyraźne choć są to kompletnie nie moje klimaty.
Dwójka mi nie podeszła, perka brzmi dziwnie a bass przez większość czasu jest zwyczajnie za słaby, tylko w momencie tego zjazdu w 1:16 dostaje kopa.
Natomiast numer trzy jest kozacki. Uwielbiam taki styl. Przydałoby się więcej subów i poprawić werbel, ale ten skoczny klimat jest po prostu genialny.


RE: RDZK - unfinished stuff - .cheeky. - 23.08.2013

Trójka jest koniecznie do skończenia! :) zapowiada się bardzo, bardzo dobrze.