MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Oldscool Project - Activated (Extended mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Oldscool Project - Activated (Extended mix) (/temat-hardstyle-oldscool-project-activated-extended-mix)



Oldscool Project - Activated (Extended mix) - OProject - 8.08.2013

Przedstawiam wam mój najnowszy kawałek, miłego odsłuchu.

Info:
Gatunek: Early Hardstyle/Hardstyle
Czas projektu: + 21 godz.
Data rozpoczęcia: 22.07.13
Jakość: 320 kb/s
Czas trwania: 6:57

Wydaje mi się że jest to mój najlepszy utwór stworzony do tej pory, nawet jestem z niego zadowolony, myślałem nawet o tym aby go wysłać do jakiegoś małego label'u (Proszę rozwiać moje nadzieję jeżeli się nie nadaje) :D
Inspirowałem się starym dobrym Dj'em Activatorem (Stąd nazwa i wokal)
Oczywiście się do niego nie porównuje (jest na to dużo za wcześnie) :P
Planuje zrobić jeszcze inny mix może 2, krótszy bez wokalu na początku.
Jak zwykle wszystkie dźwięki stworzyłem sam (oprócz wokalu) :D
Oba leady zrobiłem na massive, pierwszy raz i chyba przerzucę się z sylenth'a1, o niebo łatwiej a i dźwięki lepsze :D
Zastanawiałem się też o dodaniu clap'u, więc tu moje pytanie czy dodać clap czy zostawić?
Wszelka krytyka, uwagi i porady mile widziane, liczę na waszą pomoc, sory że się tyle rozpisałem ;D

Edit: Wydany w Harder generation records TrackitDown
Myślę że na początek to w sam raz, ale muszę jeszcze dużo pracować bo mój obecny poziom mnie jeszcze nie zadowala :P Po 6 dniach jest na pierwszym miejscu w top 100 Hardstyle na trackitdown :D


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - pogotekk - 8.08.2013

Wymiatasz stary :D. Głowa sama się kiwa już od pierwszego wejścia basu :D. Dobry beat, bas też całkiem całkiem, aczkolwiek można było dodać więcej głębi :). Screech i lead też mi siedzą do tego zestawu. Trudno mi określić czy Twój wałek nadaje się do labelu, nie wiem, może spróbuj zaryzykować, a na pewno nie będziesz żałował, że nie próbowałeś :).


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - Hola Flavio - 9.08.2013

Rzadko słucham early, ale to mi się podoba
Vocal na początku za często się powtarza
Clapa nie dodawaj, no chyba że chcesz to nie dyskutuję =D
Wydaję się, że jak na mały label to śmiało możesz startować


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - Trusted - 19.08.2013

Intro i beat, buja jak trzeba :D . Twój utwór jest klimatyczny wszystko do siebie pasuje i składa się na mocną całość. Nie rozumiem tylko po co te wyciszenia takie jak w 1:57. Powodzenia w kolejnych produkcjach, Pozdrawiam :D


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - OProject - 19.08.2013

(19.08.2013, 18:12)TrustedPL napisał(a): Nie rozumiem tylko po co te wyciszenia takie jak w 1:57. Powodzenia w kolejnych
Bo to jest preview, będzie wydany na labelu więc poproszono mnie o właśnie takie wyciszanie żeby ludzie nie ripowali z sc :P
Dzięki za komentarz :D


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - Likimasv13 - 5.09.2013

(19.08.2013, 18:46)OldscoolProject napisał(a):
(19.08.2013, 18:12)TrustedPL napisał(a): Nie rozumiem tylko po co te wyciszenia takie jak w 1:57. Powodzenia w kolejnych
Bo to jest preview, będzie wydany na labelu więc poproszono mnie o właśnie takie wyciszanie żeby ludzie nie ripowali z sc :P
Dzięki za komentarz :D

Stare dobre sztuczki :D
Co do tracku, to nie słucham early harda, ale jednak się pokusiłem ;) Jak dla mnie wszystko gra.
Nie pasuje mi tu tylko basik, ma za małe pyerdolnięcie, ale to już tylko mój gust :)


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - Quantum Spark - 9.10.2013

Trochę za konwencjonalnie brzmieniowo, jak dla mnie, brak jakiegoś szaleństwa ;)
Ogólnie kawałek w porządku, tylko nie w moim guście.


RE: Oldscool Project - Activated (Extended mix) - MVGS - 9.10.2013

Nie słucham tego typu muzyki, lecz jestem zaskoczony! Dobre i ciężkiebrzmienie :D
Aranżacje też dobrze
Pozdrawiam