MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. ZOOn'r - Angel - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. ZOOn'r - Angel (/temat-progressive-zoon-r-angel)



ZOOn'r - Angel - ZOOn'r - 15.08.2013

Autor: ZOOn'r
Tytuł: Angel
Jakość: 320kb/s
Link:


Witam wszystkich po krótkiej przerwie :). Co tu dużo gadać. Jeden z moich pierwszych utworów, w których spróbowałem sił progressive house'u zainspirowany głównie Hardwell'em. Mam nadzieję, że się spodoba :).


RE: ZOOn'r - Angel - Bloom - 15.08.2013

Intro według mnie mało napędzające słuchacza do dalszego słuchania utworu,motyw nawet ujdzie tylko nie wiem po co tam ten cichy kick.Motyw główny chyba tutaj najlepiej wyszedł w tym utworze,podoba mi się :)


RE: ZOOn'r - Angel - Yes I Am - 15.08.2013

Radio Edit byłby dużo lepszy :P. Pykanie przy bellsach nie bardzo mi pasuje, nie wiem czy to wina kompresji czy tam jest jakiś element, ale to jest zbędne. Na subbie jest delikatny przester, niestety łatwo zauważalny :P, trza naprawić.
Clapy typowo HU, nie pasują tutaj. Ale tak to intro ładne. Dropik już fajnie gra, stopę tylko trzeba lepiej wybić. Ginie nieco pod bassem.
Clapy także nieco z tyłu. Melodią dropa nadrabiasz to muszę przyznać, bo mi siadło :) Szkoda tylko, że dłuuugie drum loop intro i outro jest, przez co efektywnie track ma jakieś 2min. Liczę na rozwinięcie przy ewentualnym powrocie do proja.


RE: ZOOn'r - Angel - Revnotes - 15.08.2013

Ja się czepiać nie będę, całość brzmi bardzo dobrze moim zdaniem, od samego początku czuję skilla.
Drop zupełnie z innej beczki, electro-house, ale mimo wszystko odpowiada mi to w takim połączeniu.
Nie rozumiem tylko dlaczego to jest takie krótkie i szkoda że intro i outro takie suche, puste są.


RE: ZOOn'r - Angel - meatBall - 17.08.2013

intro nie jest szczególnie porywające, a wręcz puste. nie ma w nim nic szczególnego co mogłoby przyciągnąć słuchacza - to samo tyczy się outra, ale za to w 1:04 robi się już ciekawie :D sam drop jest zajebiaszczy, fajnie pompuje, bardzo przypadł mi do gustu ten motyw :] basik z melodią są chwytliwe maksymalnie ! kupuję :D


RE: ZOOn'r - Angel - GreenBass - 21.08.2013

Jak dla mnie Boombaa !! ; D


RE: ZOOn'r - Angel - Redo - 21.08.2013

Na dropie słychać przester . Mimo wszystko - podoba mi się . ;)


RE: ZOOn'r - Angel - Likimasv13 - 5.09.2013

Mógłbyś trochę wzbogacić intro, bo wydaje się puste i suche przy okazji, zrób też coś z tym pykaniem przy bellach
na dropie wykompresuj bardziej stopę, bo się gubi pod tym bassem ;) Tak poza tym podoba mi się ^^


RE: ZOOn'r - Angel - DevBucik - 14.09.2013

Melodia bass'u w motywie głównym mi nie pasuje. Ja bym ją dopracował. Bo jeśli chodzi o dobór brzmień to pierwsza klasa :)


RE: ZOOn'r - Angel - fonque - 16.09.2013

Intro średnie, ale później fajnie się rozkręca :)


RE: ZOOn'r - Angel - Pablito - 16.09.2013

Ogolnie Mi sie podoba ;)


RE: ZOOn'r - Angel - MVGS - 17.09.2013

Intro odrobinę nieciekawe. Melodia i brzmienie bells'ów perfekcyjne! Drop też ciekawy, chociaż nie spodziewałem się takiego, myślałem że będzie łagodniej, ale wyszło bardzo fajnie.


RE: ZOOn'r - Angel - MrHipo1 - 26.09.2013

1,49min jest moc ,intro dla mnie tez nie jest slabe,fajnie sie rozkreca i o to chodzi;]