MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Piotr Glaza - You said - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Piotr Glaza - You said (/temat-electronica-piotr-glaza-you-said)



Piotr Glaza - You said - piotr979 - 21.08.2013

Witam wszystkich,

zapraszam do wysłuchania jedengo z moich ostatnich kawałków. Posiada pewne elemnty dubstepowe, ale raczej chyba dubstepem to nie jest.
Wokale pochodzą z jednej z popularnych bibliotek (te z bodajże Vocal Foundry)






RE: Piotr Glaza - You said - Castiel - 21.08.2013

Kawałek jest dobry technicznie,klimat jest świetny motywy mi sie podobaja a vocal też jest dobry i jest dobrze dopsaowany do utworu.


RE: Piotr Glaza - You said - Dash Drown - 21.08.2013

Nieźle, ale zdecydowanie zajmij się architekturą dźwięku. Miks jest dobry, zaskakująca dobry jak na kogoś z 11 postami. Pomysł też jest w porządku, ale za dużo presetów (np. brutal electro z massiva) i amatorskich synthów. Skup sie na syntezatorach, potem wróc do reszty.


RE: Piotr Glaza - You said - Asystholia - 22.08.2013

Bardzo fajne, nawet lekko w moich klimatach :) Wokal idealnie tu pasuje , jedynie pobawił bym się z nim i zrobił jakieś FX z niego jako wstawki, bo wrażenie jest monotonni, ale reszta super :)

Cholera... jestem od niedawna na forum i na razie wszyscy jak dla mnie są "prze kozaki" w miksie jak i w aranżacji :D Ja pomimo jakiegoś tam stażu, to w przedszkolu jeszcze jestem w porównaniu do was...


RE: Piotr Glaza - You said - Intransitive - 22.08.2013

Bardzo fajny kawałek. Może troszeczkę przyspieszyłbym tempo ale ogólnie bardzo dobrze. Na twoim miejscu poszedłbym w stronę dubstepu albo chillstepu bo masz potencjał. Chyba chillstep byłby nawet lepszy bo praktycznie nic Cię nie ogranicza a marzycielskie klimaty zawsze będą pożądane:) Pozdro


RE: Piotr Glaza - You said - piotr979 - 22.08.2013

Dzięki za opinie,
jeśli chodzi o komponowanie to tak naprawdę tworzę (z różnymi przerwami) od dłuższego czasu, ale głównie korzystam z angielskojęzycznych forów,a musicproducers.pl odkryłem niedawno.

Na dubstepie za bardzo się nie znam, gdy zaczynałem komponować ten utwór to dubstep "wkradł" się tam sam, przypuszczam przez swoją obecną popularność w mediach.


RE: Piotr Glaza - You said - jerzymorys - 22.08.2013

Świetny motyw zwieńcza intro! Elegancki kawałek :)


RE: Piotr Glaza - You said - robert prime - 23.08.2013

O stary ! Znakomite,niewiem ile tworzysz ale masz świetny pomysł ;) Znakomicie dopasowany wokal świetnie dodany lekki dubstep do tej przyjemnej melodii ;) Zdecydowanie najlepszy kawałek jaki słyszałem ostatnio tutaj ;) a jeszcze powchalę budowę utworu.. wciąga aż chcę się słuchać !!! Pozdrawiam i leci do ulubionych ! ;)


RE: Piotr Glaza - You said - Alex fat - 28.08.2013

Ja nic więcej niemam do dodania , powiem brawo !! :) Pozdrawiam