MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Sowa - New Day (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Sowa - New Day (Original Mix) (/temat-trance-sowa-new-day-original-mix)



Sowa - New Day (Original Mix) - sowa - 27.08.2013

Leżało na HDD wiec w sumie czemu by nie upnąć ^^




RE: Sowa - New Day (Original Mix) - Wizzardius - 27.08.2013

Motyw jęku tej babeczki (no może nie jęku, ale tego uuaaueee), bardzo mi sie podoba. :D:D


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - meatBall - 27.08.2013

No więc Panie Sowiasty: moje pierwsze skojarzenie to Paul van Dyk :] ten chórek jest za głośny według mnie, wydaje mi się, że powinien to być element tła, a gra tutaj praktycznie pierwsze skrzypce. melodia jest radosna, mogło by być więcej takiego pianinka jak w 5 minucie. ekspertem nie jestem, ale jak dla mnie miks brzmi poprawnie, może odrobinę przyciszyłbym clapa, a tak to nie ma elementów do których mógłbym się czepić, po za tym chórkiem :D ogólnie dupy nie urywa ale fajnie, upliftowo :P


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - Trusted - 27.08.2013

Co tu dużo mówić... Bardzo przyjemny dla ucha utwór, ciekawa melodia i fajny klimacik :) .
Co chyba najważniejsze, utwór nie nudzi. Pobrałem i wiem, że na pewno po prawi mi nastrój, jak będę miał jakiegoś doła. Kawał dobrej roboty, Powodzenia w kolejnych produkcjach :D


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - LDK - 27.08.2013

Ten chórek faktycznie troche za głośny ale całość ogolnie w miare przyjemna :) Natomiast niczego takiego ciekawego tutaj nie ma. Cały czas przeplatający się motyw główny z chórkiem i nic poza tym....


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - T-Sted - 27.08.2013

Perkusja odrobinę za ostra - mógłbyś chyba ją trochę zmiękczyć pogłosami. Co mi jeszcze nie odpowiada to chórek z boku w panoramie - byłoby to całkiem ok gdybyś wyrównał to czymś po drugiej stronie, a tak trochę dziwnie się słucha. Pianino (czy też gitarka) trochę bez wyrazu brzmi. Jeśli chodzi o clap to po breaku praktycznie słychać tylko jego "końcówkę". Bardzo natomiast podoba mi się dół miksu i ogólnie dynamika utworu - to na pewno na duży plus. Utwór w każdym razie do posłuchania, ale bez rewelacji.
Pozdrawiam.


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - pogotekk - 27.08.2013

Twój wałeczek skojarzył mi się ze stylem Arctic Moona, który zaraz po TrancEye'u jest moim ulubionym trancowcem :). Bardzo klimatyczny utwór, melo mi podchodzi, chociaż jeśli chodzi o trance, to jestem zwolennikiem bardziej melancholijnych melodii :), breakdown też niczego sobie :). Oby tak dalej :D


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - defol - 27.08.2013

Jest kilka rzeczy, które bym zmienił:
- na vocal wrzuciłbym inne efekty i zrobił z niego tło w stylu jakieś Pada,
- te "Stringi" w breakdownie (ok. 2:45) wrzuciłbym na początek. Myślę, że mogłoby się dobrze skomponować z dynamicznym basem jakiego użyłeś.
- wydaje mi się że hihat od 2:04 gryzie się z resztą... albo jest już późno i pora spać :)
Całość bym skrócił i w budowie utworu nie ma nic zaskakującego. Tak bardzo schematycznie i poprawnie to ułożyłeś.

Na plus:
Bardzo podoba mi się cała linia melodyczna. Utwór ma swój klimat.
Świetny mix.... ja ciągle mam z tym problem.


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - cinekkk1 - 28.08.2013

Całkiem miły kawałek, miks wydaje się być ogarnięty. Sam motyw jakoś mnie nie powalił, ale nie jest też najgorszy i pewnie nie jednemu się spodoba. Kompozycja/budowa utworu typowa dla trance, jest ona ok, chociaż chętnie usłyszałbym trochę więcej elementów/ścieżek w tym utworze.


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - Alex fat - 28.08.2013

Dokladnie walki vandajka mi to przypomina , horek wydaje się hurek ma zadozo rezonansu , podciąć co nieco i będzie ok. Przypominaja mi się stare dobre zasy muzyki elektronicznej , tak trzymaj dude. :) Pozdrawiam


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - libra - 30.08.2013

Klimat jak z lat 90tych ;)


RE: Sowa - New Day (Original Mix) - gawel72 - 13.10.2013

Specyficznie brzmi. Jakiej wtyczki użyłeś do Leadów?