MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Pochwal się (https://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie)
+---- Wątek: Pokaż swoją kolekcję płyt CD (/temat-pokaz-swoja-kolekcje-plyt-cd)

Strony: 1 2


Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Venese - 29.08.2013

Nie wiem, czy kiedykolwiek taki temat był, ale postanowiłam go założyć :)

Moją obsesją jest kupowanie płyt (oczywiście nie pierwszych lepszych). Na mojej półce można znaleźć takich wykonawców jak: Florence and The Machine, Edyta Górniak, Deadmau5, Ray Wilson, Paktofonika, Dawid Podsiadło, Ellie Goulding, Skrilexx, Adele (tak, to typowe dla piętnastolatki)
plus mnóstwo różnych składanek :) Kolekcja liczy 49 płyt i cały czas się powiększa :D A wygląda to tak:
[Obrazek: DSC_0198.jpg][/code]


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Loco - 29.08.2013

Bez urazy ale jedyna dobra płyta tutaj (i też tak nie do końca) to Dedmau5 xD


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Venese - 29.08.2013

(29.08.2013, 13:36)LocoMatt napisał(a): Bez urazy ale jedyna dobra płyta tutaj (i też tak nie do końca) to Dedmau5 xD

A ilu z tych płyt słuchałeś?


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Knifeman - 29.08.2013

ile to kosztuje wszystko (tak pi przez drzwi mniej więcej)?


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Venese - 29.08.2013

(29.08.2013, 13:48)Knifeman napisał(a): ile to kosztuje wszystko (tak pi przez drzwi mniej więcej)?

No mniej więcej 2200, może trochę więcej.


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Huiggi - 29.08.2013

Taka malutka kolekcja cedeków 2200zł? :O Ja nie mam pewnie nawet dwudziestu, ale kurczę, nie sądziłem, że koszta są tak wysokie. Wrzucę fotę jak skończę remont.
Btw. Paktofonika i Florence The Machine też są spoko. Nie jest aż tak źle. xD Swoją drogą nie sądziłem, że ktoś faktycznie kupuje płyty Skrillexa.


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Loco - 29.08.2013

Cytat: Swoją drogą nie sądziłem, że ktoś faktycznie kupuje płyty Skrillexa.
Kogo?


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Shizzlematic - 29.08.2013

A co to te CD XD
Sam staram się kupować jak najczęściej i supportować artystów, ale to tylko w formie elektronicznej przez beatport ;P Takie kupowanie CD'ków aby tylko stały na półkach kompletnie mnie nie jara ;)


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - OProject - 29.08.2013

Ja mam tylko 2 płyty ale za to vinylowe, w przyszłości oczywiście będzie więcej, no i muszę jakiś porządny gramofon kupić :P
Resztę muzyki ok. 6000 utworów mam na komputerze :D
[Obrazek: 119plxz.jpg]
Edit: Sory że winyle, nie ogarnąłem że chodziło o cd, ale trudno innych płyt nie mam ;)


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Venese - 29.08.2013

(29.08.2013, 14:48)Shizzlematic napisał(a): A co to te CD XD
Sam staram się kupować jak najczęściej i supportować artystów, ale to tylko w formie elektronicznej przez beatport ;P Takie kupowanie CD'ków aby tylko stały na półkach kompletnie mnie nie jara ;)

:D Ja właśnie mam na odwrót.
Lubię kupować płyty i mieć je na półce niż np. kupować na ITunes. Oczywiście bardzo dużo piosenek mam po prostu na komputerze w folderach :D

(29.08.2013, 14:22)Huiggi napisał(a): Swoją drogą nie sądziłem, że ktoś faktycznie kupuje płyty Skrillexa.

Nie jestem jego fanką :) To, że ją kupiłam to był chyba mój największy błąd. Raz ją przesłuchałam i odłożyłam na półkę. Nie lubię dubstepu, który on tworzy. Nie podchodzi to do mnie :)


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Loco - 29.08.2013

Jego muzyka to bardziej brostep niż dubstep. Właściwie daleko mu do dubstepu.


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Venese - 29.08.2013

(29.08.2013, 16:51)LocoMatt napisał(a): Jego muzyka to bardziej brostep niż dubstep. Właściwie daleko mu do dubstepu.

Tak, to prawda :) Nie zbyt go lubię, nawet go nie słucham, bo nie podoba mi się jego muzyka.


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - suds - 29.08.2013

o boże, ja to mam mnóstwo przeróżnych płyt porozwalanych po całym domu, ale ostatnią kupiłem baaaardzo dawno temu :D ale głównie to klasyczny rock i jakaś stara polska muzyka (nuuudy). winyli też trochę mam, głównie jakieś bajki dla dzieci i muzyka rosyjska (ach ten PRL), ale jest kilka perełek, jeśli mnie pamięć nie myli to jest tam Ciemna Strona Księżyca :D


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Wizzardius - 30.08.2013

[Obrazek: 2n9kcqt.jpg]

A to moje CD+ kasetka. Mało, bo pieniędzy mało. Ale gdy skończe zbierać dyskografie Ema, wezme sie za Deadmau5, a dalej nie wiem. Jeszcze jakieś rapsy mi tam czekają w kolejce chyba (zagraniczne oczywiście)

Polecam kupować płyty np na brytyjskim amazonie. Serio wychodzi taniej niż kupować w Polsce. Oczywiście sprawdza sie to, gdy bierzemy więcej niż jedną sztuke. Obliczyłem koszty kupna reszty płyt Ema (jakies 4/5 płyt), wyszło mi, ze jak kupie hurtowo z amazona wyjdzie DUUUŻOOO taniej niż jakbym kupował u nas :)


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Wappa - 30.08.2013

(30.08.2013, 15:11)Wizzardius napisał(a): Polecam kupować płyty np na brytyjskim amazonie. Serio wychodzi taniej niż kupować w Polsce.

zgadzam się z tym, tak samo ebay uk jest całkiem niezły jeśli chodzi o płytki ^^


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Venese - 30.08.2013

(30.08.2013, 15:14)Wappa napisał(a):
(30.08.2013, 15:11)Wizzardius napisał(a): Polecam kupować płyty np na brytyjskim amazonie. Serio wychodzi taniej niż kupować w Polsce.

zgadzam się z tym, tak samo ebay uk jest całkiem niezły jeśli chodzi o płytki ^^

Sprawdzę to ;)
Wszędzie słyszę, że coraz więcej ludzi kupuje albumy na takich właśnie stronach, ale ja zawsze wolałam mieć wszystko na półce niż w komputerze :)
Oczywiście ściągniętych przeze mnie pojedynczych piosenek, które trzymam w folderach nawet nie umiem zliczyć :D


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - F3edo - 30.08.2013

moja kolekcja płyt

[Obrazek: PWd4OG6.png]


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Loco - 30.08.2013

(30.08.2013, 17:18)Venese napisał(a): Sprawdzę to ;)
Wszędzie słyszę, że coraz więcej ludzi kupuje albumy na takich właśnie stronach, ale ja zawsze wolałam mieć wszystko na półce niż w komputerze :)
Oczywiście ściągniętych przeze mnie pojedynczych piosenek, które trzymam w folderach nawet nie umiem zliczyć :D
Klikasz na folder prawym przyciskiem, z listy wybierasz właściwości i pokazuje Ci ilość plików. Powtarzasz to z każdym folderem i sumujesz na liczydłach ewentualnie jak masz na kalkulatorze.

@up
Ja też taką miałem ale wysłałem ją do pewnej firmy której nazwy nie podam, aby nie robić darmowej reklamy, która zmieni mi ten format na kompaktowy który prezentuje się tak jak na zdjęciu:
[Obrazek: kostka-brukowa-flores-6c_324.jpg]
Tylko to jest edycja limitowana która posiada profilowane boki aby móc wygodniej je układać i segregować.[/quote]


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Wappa - 30.08.2013

mówiąc o ebayu miałem na myśli fizyczne nośniki takie jak właśnie CD czy też winyle. Sam ściągałem z wysp Cypress X Rusko na wosku ;)


RE: Pokaż swoją kolekcję płyt CD - Huiggi - 1.09.2013

Moje cedeki:
[Obrazek: Za2jCxe.jpg]
Tylko 14 sztuk, ale znajdziecie tam rap, jazz, numetal, punk rock, hardrock. A poniżej moje woski z ukochanym Sztigarem Bonko na czele:
[Obrazek: MRGa5tQ.jpg]
[Obrazek: TgddYoe.jpg]
Tych już mam nieco ponad 20, z czego większość jest researchem sampli.