MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce (/temat-syntorial-nauka-syntezy-w-praktyce)



Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - sowa - 2.09.2013

[Obrazek: hu36.png]

Syntorial to nauka syntezy w praktyce. Za $99.99 (promocja do 6 wrześnie, później wzrośnie do $129.99) dostajemy 199 zadań związanych z syntezą, dzięki którym poznamy nie tylko jak działają syntezatory, ale również jak kręcić leady, bassy, pady etc.
Na stronie do pobrania jest wersja demo, która zawiera 22 lekcje bez limitu czasowego.

Strona www: http://www.syntorial.com

Zapraszam do obejrzenia filmiku prezentującego Syntorial.





RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Bloom - 3.09.2013

Posiada ktoś pełną wersję, i może coś o niej powiedzieć :P ?


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - sowa - 3.09.2013

można przetestować wersje darmową... ja to zrobiłem i jestem pod wrażeniem... szkoda, że cena taka duża, ale program świetny... poznajemy wszystkie elementy syntezatorów subtraktywnych poprzez prezentacje oraz wyzwania w których sprawdzamy się wykręcając dane dźwięki... super sprawa :) chętnie bym fulla dorwał :D


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Bloom - 3.09.2013

Jak wrócę do domu to na pewno przetestuję, chociaż strasznie przeraża mnie ta cena za pełną wersje...


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Wappa - 3.09.2013

[code]
Download PC Demo

Windows 8, 7 or Vista
[/code]

ale kurw..de śmieszne...
a gdzie jest XP?


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - sowa - 3.09.2013

(3.09.2013, 13:44)Wappa napisał(a): [code]
Download PC Demo

Windows 8, 7 or Vista
[/code]

ale kurw..de śmieszne...
a gdzie jest XP?

w muzeum ;]


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Wappa - 3.09.2013

Swojego czasu latałem jeszcze na Win2k który do dziś ma pełny support tak samo XP x64, także fak off w tych co robili ten syntorial


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - K - 3.09.2013

Wiesz, że aktualizacje do XP kończą się w kwietniu 2014? xD


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Bloom - 3.09.2013

Ja bym proponował zrobić zrzutę na full wersję XD


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Trusted - 3.09.2013

Co tu dużo mówić, fajny programik :) . Jeśli chodzi o cenę to muszę się zwami zgodzić, to zdecydowanie za dużo... Nie żeby "Syntorial" nie był warty tych pieniędzy, ale jednak mógł by być trochę tańszy.
Zostaje Demko, dobre i to :D


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - meatBall - 3.09.2013

normalnie, walimy ściepe :D


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - RaNi/Works - 3.09.2013

o kurw... Na to bym z chęcią wpakował swoje pieniądze! To jest tego warte wg mnie!


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Bloom - 3.09.2013

No też tak myślę, bo wersja pełna ma chyba jeszcze więcej do zaoferowania a można się dużo nauczyć :) Zrobiłbym jakiś poważny temat i porozmawiał o tym :)


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - pogotekk - 3.09.2013

(3.09.2013, 16:20)Bloom napisał(a): Ja bym proponował zrobić zrzutę na full wersję XD


Jestem za, a nawet przeciw xD. Ten program to chyba jeden z najlepszych sposobów na podwyższenie skilla :).


RE: Syntorial - Nauka syntezy w praktyce - Marduk - 4.09.2013

[code]How many computers can I install Syntorial on?
You can install and use one copy of Syntorial on one desktop computer and one laptop computer so long as both computers are owned and used by you.[/code] - pewnie zabezpiecznie jak w reasonie, jednego kompa tylko aktywujesz. - jesli to sciema to sciepa ma sens, ale na forum nie piracimy :D

Za duze pieniadze chca, demo mnie tym bardziej odstraszylo bo wrzucili tylko pierwsze tutki, a nie widze po screenach nic ciekawego dalej(na filmie takze), szczegolnie laczenie oscow ktore zazwyczaj najtrudniej rozgryzc. Do wspolczesnego EDM raczej sie nie przyda, dzisiaj laczy sie 2 osc + sampel (np. perkusyjny) + jakies inny sampel + do tego 50000 fm syntez.
Rownie dobrze mozna sciagac sobie pare zwyklych kawalkow, najlepiej z kazdej epoki np. 15 kawalkow od 1998 do 2013 , albo jescze dawniej i samemu kopiowac, z kazdym rokiem beda bardziej zaawansowane.
Albo po prostu posiedziec i samemu sobie dlubac w knobach, bo tak naprawde do czego kopiowanie synthow skoro mozna zrobic swoj wlasny nowy fajny?:)