MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Stiopa- Alien Stomp - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Stiopa- Alien Stomp (/temat-drum-bass-stiopa-alien-stomp)



Stiopa- Alien Stomp - Stiopa - 7.09.2013

Siemanko. Już nie pamiętam kiedy coś wrzucałem, ale mam nowy trak do zaprezentowania, więc wrzucam. Mało mam ostatnio czasu na muzę, ale jakoś daję radę. Tjun skończyłem dzięki wskazówkom Wojtka digital-esa, myślę, że bez niego , ten wałek był by kupą, a tak jest przynajmniej smrodem :P. I tak mi jeszcze daleko do super dnb'owców, ale pomału do przodu :)
Pozdrawiam




RE: Stiopa- Alien Stomp - digital-es - 7.09.2013

Bardzo dobra robota! Technicznie bardzo dobrze. Wszystko na swoim miejscu. Masz swój styl i to asie liczy. PSY DNB! ;) Nie ziewaj chłopaku tylko szlifuj skilla i dawaj następne! :) Małymi kroczkami byle do przodu...


RE: Stiopa- Alien Stomp - fckd_dnb - 7.09.2013

od 3:22 spodobało mi się i później ten acid :D track technicznie wydaje się być dobry :P
pozdrawiam.


RE: Stiopa- Alien Stomp - xplasm - 8.09.2013

sick hehehe, werbel bym wymienił na bata jakiegoś, motyw od 2:14 kozak goadnb ;)


RE: Stiopa- Alien Stomp - OProject - 8.09.2013

Bas wymiata <thumbsup>
Ten werbel można by poprawić ale nie jest taki zły, może trochę reverb'a mu dać ;)
Wydaje mi się że lekko za dużo góry.


RE: Stiopa- Alien Stomp - Stiopa - 8.09.2013

Z tym werblem mialem najwiecej problemow. Jedni, za malo dolu, drudzy za malo gory, cholera meczylem siej jak ch..., no i taka wersja werbla zostala. Marcin, chcialem bata, ale jakis nie pasowal mi do calosci :/
Pozdro i dzieki.


RE: Stiopa- Alien Stomp - Johnny - 8.09.2013

Wymień błagam ten werbel ;)


RE: Stiopa- Alien Stomp - artefaktdnb - 10.09.2013

buja od połowy , jest w co się wsłuchać :) jednak coś nie tak z tym wałkiem , aranżacja ???


RE: Stiopa- Alien Stomp - Stiopa - 11.09.2013

(10.09.2013, 0:58)artefaktdnb napisał(a): buja od połowy , jest w co się wsłuchać :) jednak coś nie tak z tym wałkiem , aranżacja ???


To Ty mine pytasz? Mi aranżacja pasuje :P


RE: Stiopa- Alien Stomp - artefaktdnb - 11.09.2013

(11.09.2013, 6:03)Stiopa napisał(a):
(10.09.2013, 0:58)artefaktdnb napisał(a): buja od połowy , jest w co się wsłuchać :) jednak coś nie tak z tym wałkiem , aranżacja ???


To Ty mine pytasz? Mi aranżacja pasuje :P

na pewno ci pasuje , przecież to twój wałek


RE: Stiopa- Alien Stomp - MVGS - 11.09.2013

Kozak. Brzmi bardzo profesjonalnie. No i co najważniejsze siada i to ostro.
Pozdro


RE: Stiopa- Alien Stomp - NoFace - 12.09.2013

Ten dzwięk taki jakiś... nie przemawia do mnie


RE: Stiopa- Alien Stomp - Chitrus - 14.09.2013

Ogólnie kozak! Najbardziej siedzi druga połowa :-)


RE: Stiopa- Alien Stomp - szpilazsrr - 2.10.2013

dlamnie BPM zawolne,, mix oki

perrra malo buja, pzdro

szpilazsrr.


RE: Stiopa- Alien Stomp - Goradios - 6.10.2013

Kiedy usłyszałem intro byłem pewien że to będzie "Ciorus" konkret. Jednak od momentu w którym usłyszałem perkusje ma pewnego rodzaju euforia została (niestety) przygaszona. Reese według mnie to zwykły pocięty "subosaw" jeszcze w taki sposób jakby był na niego nałożony po prostu Gater :C. Ten breakdown w w 2:35 średnio pasuje co całości utworu.
Od strony technicznej nie jest tak źle, ale trochę mnie pokaleczyłeś D: