MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE meatBall - Not Meant To Be - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE meatBall - Not Meant To Be (/temat-trance-meatball-not-meant-to-be)



meatBall - Not Meant To Be - meatBall - 8.09.2013

Witam,

Sowiasty groził, że mnie zbanuje jak nie wrzucę czegoś nowszego, więc proszę :]
bez spiny jakby co :D



pozdro !


RE: meatBall - Not Meant To Be - OProject - 8.09.2013

Nie ma się do czego przyczepić, tylko bas trochę brakuje mu środka, nisko gra, lekko za cicho albo mi się wydaje.


RE: meatBall - Not Meant To Be - Loco - 8.09.2013

Jestem na tak, bardzo mi się podoba. Jedynie nie pasuje mi wstęp (trochę za długi dla mnie), poza tym nie mam do czego się przyczepić. Fajny jest motyw z 2 minuty, przyjemny dla ucha sidechain :)


RE: meatBall - Not Meant To Be - R3haB - 8.09.2013

Intro może ciut za długie, choć nie nudzi. Break nawet nieźle, drop również ładnie chlaśnął. Motyw główny może i fajny, choć - nie obraź się ale mnie nie powalił, nazwałbym to "mocny średniak". Ogólnie kawałek płynny, w miarę ładnie leci, nie mam dużo uwag. 8/10


RE: meatBall - Not Meant To Be - sowa - 9.09.2013

no nareszcie coś nowego :D chyba, że kantujesz ;]

ciekawa melodia w breaku :P aż mnie na rozkmine wzięło... skąd ja kojarzę taką melodię Xd Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ;] nie wiem czy to przypadek czy skorzystałeś z melo tego kawałka i przerobiłeś po swojemu, ale są momenty, że brzmi bardzo podobnie :D ale ogólnie kawałek na plus, bardzo przyjemny i technicznie dobry :)


RE: meatBall - Not Meant To Be - defol - 9.09.2013

Bardzo fajny utworek.

Posłuchałem Twój SC i całkowicie popieram te klimaty :D
Szczególnie: Not Meant To Be i Lame Mood.


RE: meatBall - Not Meant To Be - libra - 9.09.2013

Stary, to jest cholernie dobre! Co do bassu, mozna niby pomysleć nad nim, ale trzymajmy sie zasady "lepiej mniej niz wiecej" ;) Dreamowy klimat, dobry miks, tylko jestem zniesmaczony, że Justine Suisa nie miała wolnego by Ci dograć zwrote :D

Melodia rozpier*alająco dobra. PS: Kawałek kojarzy mi się z Arminem :) 9+/10

PS: na czym robiona nuta główna?

EDIT:

No jaram sie jak głupi! Ciągle puszczam, super utwór!


RE: meatBall - Not Meant To Be - Wizzardius - 9.09.2013

Wszedlem do tematu bo spodobała mi sie "ksywa" artysty "meatBall" (z Jednym kawałkiem eminema mi sie skojarzylo) i kogo widze? @unconscious :D Pisałeś chyba w moim temacie z moją pierwszą marną produkcją, to też skomentuje. Tak jak ktoś wyżej wspomniał czuć w pewnym momencie SHM - Dont You Worry Child. Moje odczucia generalnie są takie, że momentami kawałek gniecie jaja, a momentami robi sie nudno. Koledzy wyżej już o tym wspomnieli. Technicznie nie oceniam bo sie nie znam na tyle. Pozdro! :)

EDIT. Musisz skrócić ten kawałek, jest IMo za długi ;P


RE: meatBall - Not Meant To Be - Alex fat - 9.09.2013

Super, profesjonalna kompresja mixu , nuta piekna, mimo ze dozo takich . Ale mi się takie songi nigdy nieznudza , slij do labla bo szkoda żeby lezalo . :) Pozdrawiam


RE: meatBall - Not Meant To Be - CJ Seven - 9.09.2013

Bardzo fajny utworek ale mnie zdecydowanie brakuje do podkreślenia klimatu pianina chwilę po "dropie" :)


RE: meatBall - Not Meant To Be - MVGS - 9.09.2013

Kozacki, i profesjonalny kawałek. :D
Aż, zapomniałem się, i słuchałem kilka razy :)


RE: meatBall - Not Meant To Be - T-Sted - 9.09.2013

Melodie jak zwykle bardzo przyjemne, masz chyba wrodzoną umiejętność budowania zachwycającego klimatu. Miałem coś napisać o zastrzeżeniach co do basu, ale może ograniczę się jedynie do stwierdzenia że jest bardzo lekki. Mimo wszystko jednak dobrze komponuje się z całością.
Pozdrawiam.


RE: meatBall - Not Meant To Be - meatBall - 9.09.2013

Dzięki za komentarze panowie !

Sowa rozkiminił mnie pierwszy :D wzorowałem się na SHM - Don't You Worry Child był dla mnie inspiracją, z początku chciałem zrobić remix ale nie umiem takich rzeczy więc wyszło mi takie coś :]

@libra - Z3ta + joint :]

@Wizzardius - Twój wałek słucham do dzisiaj, jest zajebisty, maksymalnie pozytywny :D poprawia mi nastrój, bez kitu :D

jeszcze raz dzięki za opinie, miło mi to słyszeć :]

pozdro :D


RE: meatBall - Not Meant To Be - Stiopa - 12.09.2013

A ja cóż mogę dodać, fajnie się słucha lekkie przyjemne melodie, jest przestrzeń, wszystko gra.
Najbardziej skupiam sie na szczegółach i te fxy są super.
Pozdrawiam


RE: meatBall - Not Meant To Be - Jack Vornst - 26.09.2013

Świetnie dobrane sample, bardzo przyjemnie się słucha tej perkusji ;)

Breakdown bardzo klimatyczny ;)

W główniej partii te plucki mi przypominają ATB, to oczywiście na twoją korzyść xD A co do melodii jest po prostu świetna, aż chce się remiks zrobić :D

Co będę tu więcej pisać, nie słyszę jakiś błędów, myślę że na 9/10 jak najbardziej ten kawałek zasługuje ;)


RE: meatBall - Not Meant To Be - robert prime - 27.09.2013

I tu jest naprawdę dobrze ;) Ciekawie się zaczyna,ładnie pady grają i nagle bum..wchodzi lead w 3:00 który psuje cały efekt,ułóż inaczej akordy.. dobierz inny lead,bo ten mi nieodpowiada ;P Niewiem ty nałożyłeś delay na niego ? Czy poprostu to jest gotowy preset ? Końcówka też dobra, bardzo ładnie haty grają ;) Pozdro


RE: meatBall - Not Meant To Be - Area Sound 51 - 19.10.2013

Przyznam ,że kawałek mnie za bardzo nie porwał ale muszę pochwalić za strone techniczną bo slychać , że trochę nad nim siedziałeś, jakbym miał choć 1/3 twoich umiejętności byłbym zadowolony:)