MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Benassi - Illusion ( JK Production cover) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Benassi - Illusion ( JK Production cover) (/temat-trance-benassi-illusion-jk-production-cover)



Benassi - Illusion ( JK Production cover) - JK Production - 15.09.2013




Ej sluchajcie, nie wiem co sie dzieje ale mam jakies problema ze swoja muza. Malo co teraz tworze, A i to co tworze jakies takie tepe jest <omg>


RE: Benassi - Illusion ( JK Production cover) - LDK - 15.09.2013

To może zrób sobie jakaś dłuższą przerwe ? Zajmij się czymś innym :) Moja najdłuższa przerwa od muzy wynosiła 2 lata ;P


RE: Benassi - Illusion ( JK Production cover) - Łukasz - 19.09.2013

Panie..
Nie chce nic mówić ale jeśli bierzemy się za coś na co nie mamy kompletnie pomysłu to lepiej się za to nie brać wcale gdyż zyskujemy czas i nie wpadamy przez to w depresje. Czy przerwa w muzyce jest dobrym rozwiązaniem moim zdaniem nie gdyż nie mamy kontaktu z twórczością tą i brakuje nam jej. Bardziej byłoby wskazane zmiana gatunku muzyki który słuchasz, gdyż w moim przypadku taka zmiana sprawiła na lepsze bo z HU zacząłem produkować Trance o ile można moje produkcje uważać za produkcje :)

To było tytułem wstępu jednak co do nutki.
- Chaos
- Chaos i jeszcze raz chaos. Nie się nie trzyma tutaj kupy wszystko robione jakby na odpierdol. Przepraszam za słownictwo ale tak jest i trzeba to jasna powiedzieć.
Mixu nie ma aranżacja siada. Za dużo tego w tej panoramie. Nawet słychać jakby Kick był rozstawiony na kanałach. Jakbyś dał enchancera na to :(
Aż smutno mi się robi jak tego słucham.

Staraj się znaleźć w muzyce siebie. Może to Ci się wydawać mega głupie nie znam ciebie dlatego o tym wspominam.
Muzyka to nie coś co sprzedasz i masz z tego pieniądze itd.
Muzyka jaką tworzysz ma symbolizować to co czujesz to co chcesz czuć to co najbardziej w tobie drzemie i chcesz to wylać przelać na to w czym tworzysz. Często jest to łatwe ale częściej jednak trudne ale jeśli nagle zaprzestaniesz tworzyć to jak kolega wyżej powiesz sobie aaaa jeszcze trochę.. i minie 2 lata a przez ten czas byłbyś na o wiele większym poziomie w umiejętnościach i ogólnie.

Przemyśl

Pozdrawiam.
Łukasz


RE: Benassi - Illusion ( JK Production cover) - Matt Eray - 1.10.2013

Raczej nie muszę nic dodawać do opinii mojego przedmówcy.
Kolega powinien przede wszystkim kłaść większy nacisk na aranżację oraz na techniczną stronę produkcji. Polecam słuchać tego co dzisiaj wychodzi w danym gatunku, jaki chcesz robić - to bardzo pomaga.

Pozdrawiam,
Matt.


RE: Benassi - Illusion ( JK Production cover) - Simon Moon - 2.10.2013

Uwielbiam Illusion ale no cóż ta wersja jest słaba więc może odpuść sobie ten remix czy cover potrenuj na programie zrób własną melodię i działaj bo nie warto psuć dobrego kawałka ;) mam nadzieje że usłyszę jakieś nowe demko tutaj od Ciebie :) 3maj się


RE: Benassi - Illusion ( JK Production cover) - defol - 16.10.2013

Skoro sam napisałeś: "A i to co tworze jakies takie tępe jest" to chyba warto nastawić się na edukację i inspirację.

Edukacja wiadomo - poradniki, czytanie, nawet filmiki na YT, może nowy DAV?.
Inspiracja (co również jest edukacją) - słuchanie muzyki (szukanie nowych kawałków). Dużego kopa daje słuchanie muzy w klubach / imprezach.

Zrób sobie przerwę, to dobra opcja. Ja miałem kilka miesięcy/rok przerwy. Wiadomo większość z nas ma pracę, studia, żonę :) etc.
Może za szybko chcesz dzielić się swoją muzą z innymi..... edukuj się / szukaj inspiracji / dużo samokrytyki i cierpliwości.

Musisz mieć motywację, bez tego tak jak wszystko w życiu można zrobić na odczepnego :)

Sorry, że się rozpisałem ... pozdro! :D


RE: Benassi - Illusion ( JK Production cover) - KungFuu - 16.10.2013

proponuje faktycznie jaki pisza koledzy, czaami warto pomyslec co chce sie zrobic, plan, itp :) powodzenia tak czy owak :)