MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) (/temat-chill-out-shadowfinder-take-care-space-dog-ft-mcdalenna)



Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - shadowfinder - 20.09.2013

Hej hej!

już dawno temu nie było nic strikte elektronicznego, ale w końcu udało się coś stworzyć, oto najnowszy Shadowfinder ft. McDalenna:

take care, space dog!



Jak zwykle, mam nadzieję, że się spodoba, czekam również chętnie na uwagi krytyczne!!

pozdro!
:)


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - MVGS - 20.09.2013

No ładnie, ładnie. Ciekawa kompozycja, aranż również. Klimatyczny, i ładny utwór. :D


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - Neptune - 21.09.2013

Zdecydowanie na plus. Fajnie dobrane dzwięki ^^


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - Phattcut - 23.09.2013

Ciekawy i dobrze wyprodukowany numer ! :)


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - Intransitive - 24.09.2013

Fragment pomiędzy 2:00 a 2:30 najbardziej mi odpowiada, choć mógłby być genialny gdyby nie to, że w stosunku do perki reszta dźwięków jest zbyt "schowana". Słyszę tam bardziej wyrazisty bas i pady. Oczywiście kawałek jest bardzo dobry i świetnie się go słucha mimo drobnych mankamentów. Pozdro


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - shadowfinder - 25.09.2013

hejki :)

dzięki wszystkim za miłe słowa...:-)

już z mcdalenną mamy ok. 10 utworów i się zastanawiamy nad dalszymi krokami...


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - Amomus - 27.09.2013

Świetna robota przy kawałku, płynie wdzięcznie.. obrazek z pieskami jest wyjątkowo pocieszny:) świetna końcówka!


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - KungFuu - 16.10.2013

wow, tez super :) zdolnych ludzi mamy w PL :) ciekawa aranzacja :)


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - shadowfinder - 31.10.2013

tak a propos chcialem sie jeszcze z wami podzielic ze ten kawalek (oraz cala moja muzyka) zostal wybrany przez tworcow Soundcloud'u jako SOUNDCLOUDER OF THE DAY 22-go pazdziernika...:-))


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - FL FAN - 25.01.2014

(31.10.2013, 20:16)shadowfinder napisał(a): tak a propos chcialem sie jeszcze z wami podzielic ze ten kawalek (oraz cala moja muzyka) zostal wybrany przez tworcow Soundcloud'u jako SOUNDCLOUDER OF THE DAY 22-go pazdziernika...:-))

No to moje gratulacje ! Muzyka jak najbardziej na to zasługuje jak i sam autor !

Ten utwór jest jak czas pomiędzy snem a jawą otoczony niezwykłą atmosferą, świetna aranżacja i uzyskana przestrzeń, taki obłok odurzenia czuję w tych brzmieniach. Przypomina Roberta Milesa z albumów "23 AM" i "Organik".


RE: Shadowfinder - Take care, space dog (ft. McDalenna) - Adamzzz - 25.01.2014

Wow!! Gratulacje! świetnye kawałki tworzysz. Oryginalne i bez technicznych zarzutów. Wszystkiego dobrego w następnych krokach Twojej muzycznej kariery :)