MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
System reputacji - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Informacje (https://musicproducers.pl/forum-informacje)
+--- Wątek: System reputacji (/temat-system-reputacji)



System reputacji - K - 29.09.2013

Od dłuższego czasu system podziękowań na forum nie działał poprawnie, a większość z Was pewnie to zauważyła. Postanowiłem uporać się z problemem na dobre (rozwiązać się go niestety nie dało). Aktywowałem więc wewnętrzny system reputacji MyBB, a podziękowania odinstalowałem. Pewnie myślicie, że straciliście wszystkie zgromadzone podziękowania? Nope. Wszyscy użytkownicy z przedziału od 22 do 1000 otrzymanych podziękowań (oraz wszyscy nowo aktywni, którzy mieli ich mniej) otrzymali równą rekompensatę w postaci nowej reputacji. System reputacji działa niemal identycznie jak system podziękowań. Aby podziękować używamy ikonki "like", która znajduje się w lewym dolnym rogu posta - akcja ta przyzna 1 punkt reputacji. W przypadku jeśli posiadana ranga pozwala przydzielić większą ilość punktów, należy użyć przycisku plusa, który znajduje się w prawym dolnym rogu posta - pojawi się wtedy okno, w którym wybieramy ilość punktów jaką chcemy przyznać (komentarz jest opcjonalny).

Kto ile może przyznać

User oraz Lady: 1 punkt
Member: 2
Helpmate: 3
Mod: 4
Deserved oraz Admin: 5


RE: System reputacji - Ania - 29.09.2013

Słusznie, że w końcu naprawiono ten dość irytujący błąd przy podziękowaniach. Miejmy nadzieje, że teraz już nic się nie zepsuje. :)


RE: System reputacji - Dash Drown - 29.09.2013

No fajnie działa. :D


RE: System reputacji - MVGS - 29.09.2013

Ciekawy pomysł, i ładnie działa :)


RE: System reputacji - Bloom - 29.09.2013

No Kay wziął nareszcie sprawy w swoje ręce :D


RE: System reputacji - Trusted - 29.09.2013

Fajny pomysł, na pewno przyjmie się pozytywnie. :D
Dziękuje za przyznanie rekompensaty, mimo tego że zabrakło mi 1 podziękowania do 22.


RE: System reputacji - sowa - 30.09.2013

nawet jak się zepsuje to da rade naprawić bo to wewnętrzny sztynx :) szkoda tylko, że nie wyświetla pod postem kto ile dał reputacji :)


RE: System reputacji - K - 30.09.2013

Może i tak, ale odczuwam chwilami wrażenie, że na forum robi się zbyt kolorowo i staram się to tonować :D

Reputacja w teorii powinna w profilach być zielona, zrobiłem białą, ale wciąż myślę nad takimi pierdółkami i pewnie jeszcze sporo małych rzeczy pozmieniam, aby to wszystko wyglądało jeszcze lepiej.


RE: System reputacji - Mich - 30.09.2013

Fajna zmiana, bo już się przyzwyczaiłem do nie dawania podziękowań:(


RE: System reputacji - Zirds - 9.10.2014

Proszę o aktualizację systemu punktacji ponieważ nie ma już rangi Reviewer'a, który dawał max 3 punkty, tyle ile obecnie daje user z rangą Helpmate. Helpmate został obniżony?

Można też pomyśleć o systemie, który mają na sąsiednim forum.. (wiem, że za dużo chciałbym) o systemie reputacji w taki sposób, że wystawiane są punkty pozytywne, neutralne i negatywne nie tylko za ocenę utworu, ale też za samą treść postów, które czasem u niektórych użytkowników są na poziomie niżej niż przedszkole.


RE: System reputacji - K - 9.10.2014

Helpmate przejął punkty po recenzencie wraz z kolorem, ponieważ jest on jakby nieco niższą rangą niż był wcześniej. Nie pisałem o tym, ale też nikt do tej pory nie pytał.

Co do negatywnych i neutralnych - myślałem o tym na samym początku. O ile neutralne wydają mi się po prostu bez sensu, to negatywne odpuściłem ze względu na życie społeczności. Sądzę, że doprowadziłoby to tylko do niepotrzebnych konfliktów.

W każdym razie dzięki za zwrócenie uwagi - powyższa lista poprawiona.