MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Audionectic - Metamorphosis +1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Audionectic - Metamorphosis +1 (/temat-house-audionectic-metamorphosis-1)



Audionectic - Metamorphosis +1 - Audionectic - 14.10.2013

Dwie propozycje dla Was.W zwiazku z przeprowadzka nie mam ostatnio za duzo czasu by sledzic forum.Miks sluchawki.Zrzucone z lapka (Realtek costam)Slaby RMS
Metamorphosis

Costa Del Azur



RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - MVGS - 16.10.2013

Pierwszy kawałek jest ŚWIETNY! Uwielbiam Jazzowe klimaty, aranż b.obry muzycznie też rewlwacja. Te bongosy cudowne :) No nie wiem co mogę więcej o tym napisać, gdyż jak dla mnie utwór jest mistrzowski!
Pozdrawiam :)


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - matthewkofficial - 17.10.2013

Metamorphosis 10/10 jak dla mnie klimat super :) powiem tak jak poprzednik bardzo fajny jazzowy klimacik :)


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Quantum Spark - 19.10.2013

Fajne naturalne brzmienia, na czym to takie cudeńka można wykręcić?
Proszę tylko nie pisz, że to FL :P
Mam trochę inne wyobrażenie deep house ale całość i tak bardzo mi się podoba.
Przyjemnie się słucha, bardzo relaksujące. Co tu dużo pisać produkcyjnie perfekcja i muza w moim tj bardzo dobrym :P guście.


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Audionectic - 20.10.2013

Dzieki.Nie spodziewalem sie :)
Klawisz to najlepszy wedlug mnie na swiecie Lounge Lizard,sax to sampel pociety niestety nie wiem z jakiej stajni bo fartem wyłowiłem z netu co boli.Reszta barw to darmowy Synth1.
Drugi walek to samo.LL,gitara pociety przemodelowany sampel,vocal od Loopmasters,Synth1 oraz stary,dobry FM7.
To chyba tyle.Masz racje to nie jest typowy deephouse.Sam nie wiem.Taki styl wypracowalem.
A co do gustów...faktycznie masz dobry hehe:)
THX


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - RaNi/Works - 20.10.2013

Costa Del Azur coś wspaniałego! Niezły rarytas milordzie. Ale Metamorphosis też miażdży.
Oraz się pytam grzecznie czemu to nie wydane? chyba że się mylę?


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Audionectic - 21.10.2013

Grzecznie odpowiadam:)Zamysł jest taki że ciągle marzę i to mnie pcha by dalej produkować.Przewiozłem sie na jednym wydawcy i postanowilem wydać podwójny album długogrający własnymi siłami.Marzy mi sie tez nośnik fizyczny z piękną okładka,może książeczką,profesjonalny mastering.W tym celu czas wyjechac do skandynawii zbierac fundusze i poprawic jakość bytu:)być może skompletowanie klockow by masterowac samemu.Takie tam marzenia.Planuje wakacje 2014,może świeta zimowe (2014)Caly czas produkuje bo to nałóg jak fajki i zbieram materiał.Planuje około 22 wałków po przystępnej cenie:) Walę przy tym malkontentów:)I tak to zrobie.Dla własnej satysfakcji.I może kilku fanów :)
Pzdr


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - santos_jr - 22.10.2013

Costa Del Azur mnie rozbroił :) świetny track. Produkcje na mega wysokim poziomie, chętnie poczekam na album :)


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Alex fat - 23.10.2013

Hejka. Ja powiele kolegow walki przednie jak zawsze zresztą od ciebie , wiesz co niemyslales może żeby zalozyc swuj sub label ?? , bo ja też jestem bardzo zniechcecony do wydawania , i myslalem żeby cos zalozyc jednak nie jestem biegly z angola , i caly plan wzia wleb :). Hehe Pozdrawiam


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Audionectic - 23.10.2013

Tak jak napisałem wyżej.Zarobie pare złotych i w następnym roku zacznę inwestować w swoje marzenia.Aby coś rozkręcić muszę założyć działalność,co wiąże sie z jakimś mini labelem :) Profesjonalna obróbka audio kosztuje a chciałbym aby materiały były jakościowo pierwszej klasy.To samo z promocją,filmikami,stroną int. itd.Na to trza kaski,której brak wiecznie(bynajmniej u mnie)Niechciałbym wybiegać zbyt daleko,dlatego nie kraczę i powolutku cisne naprzód.
Pzdr


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Revnotes - 28.10.2013

Zdecydowanie bardziej podoba mi się Metamorphosis, po prostu znacznie bogatsza kompozycja, jak na szybkie jednokrotne przesłuchanie. Costa Del Azur brzmi skromniej, choć te przecinaki mają w sobie coś takiego interesującego. Wykonanie pod kątem technicznym na pewno mi nie przeszkadza, więc słuchawki dobrze Ci służą. Jednym słowem dwie ciekawe propozycje od Ciebie.


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - Dj Maniak - 8.11.2013

Cięzko stwierdzić co to za brzmienie , raczej nie na dyskoteki a raczej muzyka do filmu lub reklamy


RE: Audionectic - Metamorphosis +1 - MichaelFoxlike - 8.11.2013

Muza jest chillout'owa i bardzo przyjemnie się tego słucha. Lubię tego typu produkcje :) Wszystko jest dograne na ostatni guzik i brzmienie jest studyjne - tylko słuchać. Muzyka klimatem podchodzi pod chill/ambient grany w Café del Mar :) Na pewno tam Twoja muzyka pasowałaby idealnie.