MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Qoqos - Liqiud - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Qoqos - Liqiud (/temat-liquid-qoqos-liqiud)



Qoqos - Liqiud - Quoqos - 20.10.2013

Kolejny numer spod moich rąk. Zachęcam do słuchania.




RE: Qoqos - Liqiud - Stiopa - 20.10.2013

Świetne pady, nadają takiej przestrzeni, że można odpłynąć. Super syncik. Nieźle wszystko posklejane.
Dobra robota. Pozdrawiam.


RE: Qoqos - Liqiud - artefaktdnb - 20.10.2013

nudno , trzeba coś z tym zrobić :)


RE: Qoqos - Liqiud - satl - 21.10.2013

klimatycznie spoko, widać potencjał w wałku, popracuj jeszcze nad nim... odezwij sie na pw to powiem Ci co możesz zmienić żeby spoko brzmiało


RE: Qoqos - Liqiud - F.P.P - 28.10.2013

No taki lajcik, lecimy staby trochę za głośno wchodzą takie mam odczucie lekka compresja SH brake względem werbla i kawalek lepiej by pracowal. Malo instrumentów pad miejscem można by przygasić i jasna sprawa przydal by się bejslajn.


RE: Qoqos - Liqiud - santos_jr - 28.10.2013

od 0:55 mega, jakieś "wooble'owego " basu mi tu brakuje :) btw. dobrze sklejony track :)


RE: Qoqos - Liqiud - Adamzzz - 29.10.2013

Myślę że to jeden z takich monotonnych kawałków gdzie albo podoba ci się melodia powtarzana w kółko albo nie. Ja osobiście uwielbiam dobrane przez Ciebie akordy. Genialny klimat i perka jak z dnb. Dobra robota. Nie mogę się do niczego przyczepić! :)


RE: Qoqos - Liqiud - Quoqos - 30.10.2013

Dzięki za opinie i wskazówki. Przerobię wałek przede wszystkim pod kątem basu, troszkę go urozmaicę jeżeli chodzi o breaki i wydaje mi się że warto wzbogacić skubańca o fx-y. Wiem, że nagle się rozwodzę nad własnym numerem, ale nie ukrywam, że cechuje mnie brak konsekwencji w czynach i może dlatego te kawałki są jakby dobrze brzmiące, ale mówiąc bez ogórdek: nie zamknięte.


RE: Qoqos - Liqiud - NeoTag - 2.11.2013

Gdyby myśleć tak ogólnie, to kawałek jest bardzo dobry, lecz gdybym miał wyrazić własną opinię, to średnio mi się podoba, niestety :( Wolę ostrzejsze klimaty, jeśli chodzi o D'n'B.


RE: Qoqos - Liqiud - digicraft - 2.11.2013

Liquid jak trza! Pierwszy werbel zamienił bym na kant i krótszą stopę (bramka, sampel skrócić czy coś). Ogólnie gary zajebiste tylko jak dla mnie brakuje basu który łamie żebra :P Aranż jeszcze można było rozbudować. Świetne te akcenty jak w 2.34 ;)


RE: Qoqos - Liqiud - ssfx - 3.11.2013

leciutki bardzo dobre brzmienie


RE: Qoqos - Liqiud - stoneagepl - 8.11.2013

zaaarabisty klimat podoba mi sie. osobiscie dodalbym mocna perkusje z dobrym brejkiem i jakos to "przyspieszyl". big ups! :)


RE: Qoqos - Liqiud - KamKojin - 20.12.2013

Podoba mi sie ten miekki kick i ogolnie delikatne to wszystko , podoba mi sie to co jest ale brzmi jak intro ...gdzie ten basik napewno masz juz pomysl a jak go wrzucisz z basem to chetnie poslucham. ps kick moze sie okazac za duzy kiedy bass wskoczy ;)


RE: Qoqos - Liqiud - Quoqos - 25.01.2014

Trochę poprawiony, jeszcze master do ogarnięcia na amen, ale ogólnie tak bym go słyszał.




RE: Qoqos - Liqiud - F.P.P - 26.01.2014

Sub jest tak głośno że prawie reszty nie słychać