MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Robert Prime & Distance - Experience - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Robert Prime & Distance - Experience (/temat-hardstyle-robert-prime-distance-experience)



Robert Prime & Distance - Experience - robert prime - 22.10.2013

[Obrazek: mwz1.jpg]





Download

Witam ;) Przedstawiam wam efekt współpracy z Distance ! Staraliśmy się połączyć dwa style i wykorzystać epickość trance,zrobić efektowne głębokie intro,pady i budujące napięcie przejścia w moim stylu oraz dodaliśmy energię hardstyle i niesamówitą kreatywność Distance ;) Zapraszam do oceny i pozdrawiam ;) (Free Download)


RE: Robert Prime & Distance-Experience - pogotekk - 23.10.2013

Jestem pod wrażeniem :). Fajny kick, melo wymiata, breakdown bardzo trancowy, więc to też jest mocna strona tego kawałka :D. Zalatuje stylem Wasted Penguinsów :).


RE: Robert Prime & Distance-Experience - Neptune - 23.10.2013

No kawałek jest naprawde mega. Wg mnie może śmiało konkurować z produkcjami spod znaku Q-dance ^^ Już dawno takiego klimatu nie słyszałem w tej lżejszej odmianie hardstylu.
Brawo, Polacy potrafią ^^


RE: Robert Prime & Distance-Experience - robert prime - 24.10.2013

Dziękujemy za pozytywne opinie !!! Podbudowują nas to napewno ;) Neptune- właśnie bardzo się cieszę że czujesz klimat bo oto przedewszystkim starałem się zadbać,lekki trance'owy miał być ;) pogotekk- w intrze i breakdownie wzorowałem się na Andy'm Blueman'ie i napewno w przyszłości więcej takich motywów wykorzystam ;) Pozdro


RE: Robert Prime & Distance-Experience - Herman - 24.10.2013

Niesamowite pady od początku, brzmi to bardzo profesjonalie :) Później kock mnie zniszczył, mega moc ma track ;d nie wiem jak Wy te kicki kręcicie ;d Genialny utwór, z przyjemnością słuchałem.


RE: Robert Prime & Distance-Experience - BEBE - 25.10.2013

za dlugi break, za krotko melodi daliscie pograc
powiem Wam szczerze, ze mi kawalek specjalnie do gustu nie przypadl ale bardzo dobra robte wykonaliscie <thumbup>


RE: Robert Prime & Distance-Experience - The Timbrer - 31.10.2013

poziom lead < kick a to nie współgra. Pozostaje mieć tylko nadzieję że jest Wasz. Wokal się za mało przebija w breaku. I kolejny track podobny do stylu Wasted Penguinz to się już nudne zaczyna robić. Intro jakoś specjalnie nie porusza jest OK ale nic specjalnego. 2:34 ten stutter na kicku brzmi okropnie już lepiej trzeba było dać LFO jak zrobili to Noisi w Experience The Beyond. Melodia jest dobra main part jest OK. Typowy dla WP.


RE: Robert Prime & Distance-Experience - Adamzzz - 31.10.2013

Spoko produkcja ale na telefon to bym se tego już nie wrzucił ;) Może lepiej powiem bez ogródek : kolejny nu-stylowy kawałek, który nic nowego nie wnosi. Oryginalność melodii też raczej dupki nie urywa ALE powtórzę jeszcze raz : naprawdę przyzwoita produkcja (no może ten kick xD). Z takimi umiejętnościami, na Waszym miejscu, pokusiłbym się o większe wyzwanie.
Także jest w porządku a może być jeszcze lepiej !


RE: Robert Prime & Distance-Experience - Trusted - 1.11.2013

Naprawdę lubię takie klimaty... Wszystko dobrane do siebie w najlepszych proporcjach :)
Wokal na bardzo wysokim poziomie jednak muszę się zgodzić, że trochę ginie wśród innych dźwięków.
Break świetnie buduje napięcie, robi wrażenie. Kick mi trochę nie podszedł, ja bym mu trochę bass podbił
taki mam gust i tyle ;) . Co do całości to kawał dobrej roboty.
Powodzenia w kolejnych produkcjach :D


RE: Robert Prime & Distance-Experience - Hola Flavio - 5.11.2013

Wygraliście życie tym :D Mistrzostwo


RE: Robert Prime & Distance-Experience - Daltonerz - 11.11.2013

Już nie pamiętam jak, ale kiedyś tam odkryłem Distance'a i byłem pod ogromnym wrażeniem. Nie wiem, jak ty to ogarniasz, używasz tylu różnych dźwięków i efektów, że aż głowa boli :P Ten traczek nie odbiega od normy i również jest na bardzo wysokim poziomie i wolę słuchać tego typu hardstyle niż najnowszych produkcji euphoric/niewiadomoco style. Fajnie, ze mamy takich obiecujących producentów w Polsce :)


RE: Robert Prime & Distance - Experience - Head - 19.12.2013

Słuchając tych padów można jedynie zamknąć oczy i zatopić się w dźwiękach. Genialne. Czekam na kolejne produkcje


RE: Robert Prime & Distance - Experience - Adrienex112 - 30.12.2013

Świetne! Gratuluję dobrej roboty, prawie nie mam się czego uczepić, ale jest jeden mały szczególik który mnie irytuje (hehe). Chodzi o snare w refrenie - Jest za głośno :/ Przez to nie można się delektować motywem głównym utworu, ale więcej zastrzeżeń nie mam. Jeszcze raz gratuluję dobrej roboty, i czekam na kolejne produkcje :D