MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Elnanter - Not Enough (Original Mix) (/temat-elnanter-not-enough-original-mix)



Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Revnotes - 4.11.2013

Niestety skończyły się pomysły i motywacja, więc dzielę się takim jaki jest.
Początkowo liczyłem, że wokal wypełni breaki, ale jednak wybrałem instrumental.
Taka mieszanka progressive z electro house i stylistycznie po mojemu.




RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Wizzardius - 4.11.2013

Utwór jest mega! IMO tylko troche za długi ten build/break chuj wie co 1:00 - 2:00.

Tylko wytłumacz mi prosze - dlaczego nie ma downloadu? -.-


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Revnotes - 4.11.2013

Download już jest, sorry zapomniałem. Nie pomyślałem, że ktoś będzie chciał pobrać.
Break jest długi, bo pierwotnie miałem to z wokalem, ale wybrałem wersję instrumentalną.


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - kichu - 8.11.2013

Podoba mi sie strasznie ten pad co w tle gra;)) ogolnie breakdown fajnie zrobiony;D pokusił bym sie nawet zeby remix tego zrobic jak by byla taka mozliwosc to pisz na priv;D


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Revnotes - 10.11.2013

Ok. przygotuję remix pack i wrzucę link na forum.


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Faden - 1.01.2014

Bardzo dobry utwor a masz gdzies wersje z vocalem? Podoba mi sie zwlaszcza ta melodia w breaku i bardzo jestem ciekaw jak brzmi ona z vocalem.


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Revnotes - 1.01.2014

Nie pamiętam gdzie to wrzuciłem :( Myślę, że Rita (wokalistka) powinna mieć swoją wersję, jest użytkownikiem tego forum, więc polecam zgłosić się na PW.


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - FrozerZ - 1.01.2014

Elnanter szczerze jeszcze na flstudio.pl (przepraszam za reklamę można edytowac :)) Nie przepadałem za twoją muzą bo wydawało mi się że cenisz mix, mastering oraz całokształt instrumentalny wałka ponad emocje i to co autor chce przez niego przekazać. Teraz jednak widzę że potrafiłeś to połączyć - fajny kawałeczek może doczekamy się wersji z vocalem? :P


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - mumu - 2.01.2014

ja pamiętam z wokalem (widzę, że nazwa też poszła w niebyt stara nazwa)

nawet dobrze, że ElMazdamer koniec końców zdecydował się na instrumental, choć momentami muszę przyznać wokal mocno wciągał w atmosferę


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - rita - 6.01.2014

[edited]


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - sowa - 6.01.2014

(6.01.2014, 8:10)rita napisał(a): Jeśli mogę, to zapraszam do odsłuchania wersji z wokalem tutaj:


Hmmmm.... zalecałbym jednak wysłać wokal Elnanterowi żeby ogarnął utwór. Jesteś wokalistą więc produkcję zostaw innym bo w przeciwnym razie są takie efekty jak ten tutaj :P Raczej Elnanter zadowolony z tej wersji nie będzie ^^


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - piral - 6.01.2014

Proste barwy, dobrze dobrane ze sobą. Ale drop wszedł tak znikąd mimo długiego breakdownu. Build up nie przygotował zbyt dobrze na taką zmiane. Tak to dość oryginalnie, technicznie przeciętnie.


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - rita - 8.01.2014

(6.01.2014, 8:53)sowa napisał(a):
(6.01.2014, 8:10)rita napisał(a): Jeśli mogę, to zapraszam do odsłuchania wersji z wokalem tutaj:


Hmmmm.... zalecałbym jednak wysłać wokal Elnanterowi żeby ogarnął utwór. Jesteś wokalistą więc produkcję zostaw innym bo w przeciwnym razie są takie efekty jak ten tutaj :P Raczej Elnanter zadowolony z tej wersji nie będzie ^^

Dziéki za uwagę, zamierzam nagrać ponownie acapellę w celu zamieszczenia na swoim profilu- niestety oryginał się nie zachował i mam tylko takie demo...


RE: Elnanter - Not Enough (Original Mix) - Revnotes - 10.01.2014

Moja wina, między czasie jakiś format miałem kompa. Sytuacja wyglądała tak, że po prostu nie byłem pewny do wersji z wokalem, dlatego pozostawiłem instrumental mix. Nie ma tego złego już niebawem kolejna nasza wspólna produkcja, praca wre ;)