MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! (/temat-wsparcie-prosto-od-image-line-wkrotce-konkurs)



Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - K - 10.11.2013

Witajcie! Takiej nowiny chyba jeszcze na forum nie było i nie - nie jest to żadnego typu żart. :)

Z dumą mogę Was poinformować, że Image-Line - producent najpopularniejszego oprogramowania używanego w Polsce do tworzenia muzyki, wesprze rozwój naszej rodzimej produkcji. Bez większych nadziei nawiązałem kontakt z jednym z managerów IL, a mimo wszystko otrzymałem pozytywną odpowiedź. W związku z tym, już niedługo możecie spodziewać się konkursu, w którym to poprzez nasze forum będziecie mogli zgarnąć coś prosto od twórców FL Studio.

Jak myślicie, co to będzie?

PS. Tak, w skrócie to wsparcie od Image-Line dla MusicPoducers.pl i nie ukrywam, że wciąż jestem tym faktem podekscytowany.


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Peter O'ski - 10.11.2013

Spojrzałem na datę, ale 1-szy kwietnia już dawno minął... Aż jestem ciekaw coś zmontował ^^


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - lenor - 10.11.2013

O kurcze super sprawa :)
Ale faktycznie mnóstwo producentów (młodych, początkujących i tych którym się już udało) korzysta z tego sekweencera. Czekam na konkurs :)


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Arytmica - 10.11.2013

Jestem ciekawy dalszym rozwojem wydarzeń ^^
Będę pilnie śledził ten wątek :)

cheers!


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Adamzzz - 10.11.2013

Brzmi prze-zaje-fantastycznie! Znając życie pewnie będzie jaki remix do sklecenia albo zaprezentowanie jakiejś nowej wtyki z jak najlepszej strony. Będzie niezła zabawa!
No i propsy dla tego menedżera z IL za odpowiedź. Ciekaw jestem czy to całe wsparcie będzie ehmmm.... zauważalne lol
Gud forczun!


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - K - 10.11.2013

Zauważalne, ale nie do końca. Nie ma się co spodziewać jakichś linków na stronie bądź fanpage'u Image-Line, bo to zupełnie inna ranga. Cieszmy się po prostu z ich gestu dla polskiej społeczności producentów muzycznych :)


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Bloom - 10.11.2013

Ostatnim razem był to prima aprillis xD


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Xorbolanid - 10.11.2013

No niefajnie...








... nie fajnie bo mi się laptop zhajcował, teraz latam na sprzęcie z premiery Windows XP. :(


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - K - 11.11.2013

Bloom, chyba słabo pamiętasz - prima aprilisem był FL za darmo xD


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - The Timbrer - 11.11.2013

Wow. Jestem zdumiony :D Brawa dla IL widac ze dbaja o swoich klientow. Zobaczymy jak ta wspolpraca bedzie wygladac ale zapowiada sje bardzo interesujaco


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - SilverNight - 11.11.2013

Elegancko oczekuję na dalesze info ...


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - RaNi/Works - 11.11.2013

O cholera nawet ni serce mocniej zabiło xd też nie mogę się doczekać co to za wsparcie będzie... tak w ogóle to przezajebiście że ktoś o nas pamięta i w sumie dla mnie to niesamowite uczucie... :D


edit:

w sumie jak to konkurs będzie to chyba mam niewielkie szanse :D


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Czarna Sadza - 11.11.2013

to nie konkurs, oni chcą wyłapać piratów XD


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Knifeman - 11.11.2013

jak kazda korporacja nie robi nic za darmo - tylko nie wiem co oni na tym zyskają


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - zielny - 13.11.2013

Gratulacje i z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg informacji :)


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - Devv - 14.11.2013

Wykręcić bass? CHALLENGE ACCEPTED! Hehe, albo znowu wszystko w 3xOsc zrobic :D beka byla wtedy xD


RE: Wsparcie prosto od Image-Line - wkrótce konkurs! - NeoTag - 16.11.2013

Jest! Liczę, że będzie można wygrać jakiegoś FLa, bo ja na demówce robię, bo kasy brak :( Pełna wersja by się przydała :)