MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Phattcut - Māyā - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Phattcut - Māyā (/temat-electronica-phattcut-m%C4%81y%C4%81)



Phattcut - Māyā - Phattcut - 9.04.2016

nowy numer



zachęcam do sprawdzenia! :)

5!
Phattcut


RE: Phattcut - Māyā - barthus - 9.04.2016

Intro jest po prostu świetne. Drażnią mnie te haty a'la shakery, które wchodzą od 0:42. W 1:30 spodziewałem się czegoś innego, czegoś "lepszego", ale i tak jest ok. Fajna perka ;) . Momentami lekko monotonnie.
Dałbym 4.5, ale iż nie ma połówek leci 5 ;)


RE: Phattcut - Māyā - GY4 - 9.04.2016

Gratuluje Ci tego projektu.Jest mega atmosfera.Jeden z najbardziej klimatycznych utworow jakie tu slyszalem...pozdroo


RE: Phattcut - Māyā - Shabboo Harper - 10.04.2016

Brzmi niezmiernie kameralnie w swej "surowości"; wydźwięk a'la Jam Session... Podoba mi się separacja (!); czystość dźwięków jest wręcz urzekająca; koloryt również. Ogromnie przyzwoity minimalizm okraszony trochę fikuśnym (kobiecym?) wokalem. Technicznie: rzeczywiście brzmienie "Shaker'ów" jest zbyt mocne. Łukaszu, to zacny koncept. ^^


RE: Phattcut - Māyā - Distance - 10.04.2016

Kawał świetnej roboty, leci duży + ode mnie. Uwielbiam połączenie głosu Alana Wattsa z pianinem, to zawsze pasuje i buduje świetny klimat. Atmosfera jak i dobór dźwięków na najwyższym poziomie, bardzo przyjemnie mi się tego słuchało i będzie słuchać.

Jest możliwość kupna/ściągnięcia gdzieś tego utworu?


RE: Phattcut - Māyā - Loco - 10.04.2016

Bardzo ciekawy i przyjemny utwór. Ogólnie pod względem technicznym nie ma się do czegoś przyczepić, lecz osobiście suba który wchodzi w ok 0:50 dałbym trochę niżej. Ode mnie 5.


RE: Phattcut - Māyā - L.G. - 10.04.2016

Kawałek jest po prostu genialny, jest mega klimat!
Łap 5
Pzdr.


RE: Phattcut - Māyā - Brisk Bullet - 10.04.2016

Przepiekne ''like Fly Away'' Shakery mnie ''nieuwieraja''
Niemam niczemu nic przeciwko. Uspokajam sie i slucham. Chlone kazdy dzwiek.
Doslownie...O_o
Im preparing to dream... 6/5


RE: Phattcut - Māyā - Phattcut - 11.04.2016

Dzięki za dobre słowa ! :)

(10.04.2016, 13:59)Distance napisał(a): Jest możliwość kupna/ściągnięcia gdzieś tego utworu?

Wkrótce pojawi się na pewniej składance i będzie do pobrania za free.. jak tylko się ukaże dam znać :)


RE: Phattcut - Māyā - NoNamer19 - 14.04.2016

Brawo ,świetne Daje 5 ;)


RE: Phattcut - Māyā - Shutara - 14.04.2016

Świetny feeling z tłustawą perkusją (shakery faktycznie nieco sztuczne w stosunku co do reszty), przeplatane lekkimi i kojącymi ucho melodiami. Akcent wokalu zarówno w intro, jak i później wykonany bezbłędnie, aczkolwiek cały kawałek płynie tak swobodnie, że byłem lekko zaskoczony, gdy się skończyło tak szybko (mówię odnośnie wejścia drugiej partii wokalu).
Zasłużone 5, gratuluję Oczko

(co do sub'a, o którym wspomniał Loco - ja bym spróbował pobawić się w "ucieczkę" w inne nuty, gdyż czasami daje to ciekawszy efekt, niż pójście w tradycję i dobranie go idealnie do melodii)


RE: Phattcut - Māyā - Recoil83 - 16.04.2016

Całkiem klimatyczny utwór ten shaker powinien wejść dopiero w 2:36 wtedy było by ok, ode mnie 4.5.