MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kruczek - Empathy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kruczek - Empathy (/temat-kruczek-empathy--11210)



Kruczek - Empathy - Kruczek - 3.03.2014

Moj wytwor psychodeliczny :D
Zdaje sobie sprawe z tego ze wymaga dopracowania . Robiony wylacznie na laptopie jak i inne bity . Co sadzicie ?



RE: Kruczek - Empathy - Ania - 3.03.2014

Myślę, że dużo jest tutaj jeszcze do zrobienia. Całość trochę niespójna. Jest jakaś ogólna koncepcja i za to plus.


RE: Kruczek - Empathy - Audionectic - 4.03.2014

Podbijam wypowiedz wyżej.Nieprzemyślany wałek.Praktycznie brak aranżu.Barwy też jakoś...
Psychodela - tak
Dubstep - nie
Praktyka czyni mistrzem :)
Powodzenia


RE: Kruczek - Empathy - Evoxs - 4.03.2014

Chaotyczne bez jakiejś przemyślanej konstrukcji, tak jak koledzy wyżej wspomnieli. Do tego perkusja bardzo cicha, snare prawie niesłyszalny, kick też trochę słaby. Ale ćwicz, ćwicz :)


RE: Kruczek - Empathy - Kruczek - 6.03.2014

Kupi sie sprzet to juz bedzie latwiej :D Heart dzieki za opinie


RE: Kruczek - Empathy - Stiopa - 6.03.2014

Sprzęt nie gra zbytniej roli, ja również używam wyłącznie laptopa i słuchawek i jakoś nie narzekam na brak sprzętu.
Po prostu trzeba dużo ćwiczyć uczyć się szlifować dźwięki.
Pomysł niezły na schizowy utwór, z wokalem bodajże z Piły, ale brak warsztatu, niestety.
Pozdrawiam


RE: Kruczek - Empathy - FL FAN - 6.03.2014

Oczywiście, że sprzęt nie gra aż tak istotnej roli, ja mam stary złom PC który ma 640 mb ramu i niecały 1GHz procesor, używam tylko wersji demo FL Studio (w zależności od 7 do 10 wersji) i jakoś sobie radze a kilka nagrań myślę spotkało się tu z ciepłym przyjęciem.

Nie sprzęt lecz najważniejsze jest doświadczenie, a przede wszystkim pomysł i zmysł artystyczny - tego nie można sobie kupić.


RE: Kruczek - Empathy - Kruczek - 7.03.2014

Wokal zrobilam sama na flu . Przydalby mi sie warsztat bo wiele nie umiem zrobic na programie ale gdy sie przerzuce na sampler standalone to nie bede musiala martwic sie niewiedza na temat programu jakim jest fl ;)

Pozdrawiam !


RE: Kruczek - Empathy - FL FAN - 7.03.2014

Ale mówiąc "wokal" macie na myśli wpisywany tekst do wtyczki o której pisałem kiedyś czyli Speech Synthesizer ?

Tak pytam, bo ja tylko to słysze (jeśli o wstawki wokalne chodzi) w tym utworze, który jak najbardziej ma potencjał i można by go jeszcze bardziej podkręcić klimatycznie, przedłużyć czas trwania, pogłębić aranżację i zrobić kawał porządnego eksperymentalu ;)

Ogólnie to zapraszam do działu TUTORIALE <--- wystarczy kliknąć w kolorowe nazwy aby się przenieść do tematu.

Jest tam sporo przydatnych podpowiedzi, w tym także do FL STUDIO. Znajdziesz między innymi tam takie tematy jak:

Mixer

Czym jest VST + opis instalacji w FL Studio

Przydatne skróty klawiaturowe FL STUDIO 10



Polecam też krótkie opisy sporządzone przeze mnie, a właściwie przetłumaczone:

FL Studio: Maximus, Fruity Limiter i Filtr Fruity Parametric EQ 2

FL Studio: Popularne i wydajne wtyczki (część 1)

FL Studio: Popularne i wydajne wtyczki (część 2)


Zapraszam do lektury, przeprowadzana doświadczeń, eksperymentowania, bo samą teorią się niczego nikt jeszcze nie nauczył.


RE: Kruczek - Empathy - Kruczek - 7.03.2014

(7.03.2014, 11:19)FL FAN napisał(a): Ogólnie to zapraszam do działu TUTORIALE <--- wystarczy kliknąć w kolorowe nazwy aby się przenieść do tematu.

Jest tam sporo przydatnych podpowiedzi, w tym także do FL STUDIO. Znajdziesz między innymi tam takie tematy jak:

Mixer

Czym jest VST + opis instalacji w FL Studio

Przydatne skróty klawiaturowe FL STUDIO 10

Polecam też krótkie opisy sporządzone przeze mnie, a właściwie przetłumaczone:

FL Studio: Maximus, Fruity Limiter i Filtr Fruity Parametric EQ 2

FL Studio: Popularne i wydajne wtyczki (część 1)

FL Studio: Popularne i wydajne wtyczki (część 2)

Zapraszam do lektury, przeprowadzana doświadczeń, eksperymentowania, bo samą teorią się niczego nikt jeszcze nie nauczył.

W nastepnym tygodniu napewno znajde czas na nauke i zdobede nowe doswiadczenie .
Dzieki wielkie za opinie i pomocna dlon ;)
Pozdrawiam !


RE: Kruczek - Empathy - jerzymorys - 7.03.2014

Coś w tym drzemie tylko właśnie brakuje tej ram, w które trzeba ująć muzę :)


RE: Kruczek - Empathy - L.G. - 7.03.2014

Jest w tym coś, ale trochę to za bardzo pomieszane.
Pzdr.


RE: Kruczek - Empathy - Cris - 12.03.2014

Sprawa wygląda tak , że brakuje Ci konkretnej wiedzy na temat kompozycji ;) W sumie coś pisałaś o spotkaniu w Krakowie, postaram się być to dam Ci namiary i spikniemy się jakoś to Cię podszkolę troche


RE: Kruczek - Empathy - FL FAN - 13.03.2014

(12.03.2014, 23:28)Cris napisał(a): spikniemy się jakoś to Cię podszkolę troche

NO ! Koleżanko Kruczek, jak wujek Cris Cię podszkoli to ja wysiadam, bo będziesz kręciła takie sztosy że będą wymiatać te piosenki normalnie na forum ;) Cris nie bierze dużo za lekcje, jedyne 666, 112 chrywien germańskich xd


RE: Kruczek - Empathy - OProject - 13.03.2014

(12.03.2014, 23:28)Cris napisał(a): Sprawa wygląda tak , że brakuje Ci konkretnej wiedzy na temat kompozycji ;) W sumie coś pisałaś o spotkaniu w Krakowie, postaram się być to dam Ci namiary i spikniemy się jakoś to Cię podszkolę troche

Hahaha jaki podrywacz xd


RE: Kruczek - Empathy - Andy Darren - 13.03.2014

Kruczuś, ma wzięcie na forum xD Wszystko zostało, wyjaśnione :) Dużo ćwicz, nie poddawaj się :) A kto wie, może w przyszłości przyjdę na Twój występ :D Pozdrawiam.


RE: Kruczek - Empathy - Cris - 13.03.2014

(13.03.2014, 15:22)OldscoolProject napisał(a):
(12.03.2014, 23:28)Cris napisał(a): Sprawa wygląda tak , że brakuje Ci konkretnej wiedzy na temat kompozycji ;) W sumie coś pisałaś o spotkaniu w Krakowie, postaram się być to dam Ci namiary i spikniemy się jakoś to Cię podszkolę troche

Hahaha jaki podrywacz xd

no i wydało się damn! :/ w ogóle nie macie taktu i wyczucia! tak spierniczyć mój misterny plan :/