MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Zirds - Milk Bar Gamble - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Zirds - Milk Bar Gamble (/temat-chill-out-zirds-milk-bar-gamble)



Zirds - Milk Bar Gamble - PANSEKS / BI - 31.05.2015

A to takie małe moto perpetuo, kaprys, miniatura, humoreska, jak zwał tak zwał ;)

Pojawi się na moim nowym albumie :)




RE: Zirds - Milk Bar Gamble - Shabboo Harper - 31.05.2015

Moto perpetuo? W swobodnej "jazzującej owsiance" ^^. Milk Bar Gamble... pierwszorzędny tytuł. Zirds, to specyficzny kaprys.
PS. Nic nie... "skrzeczy" ;).


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - PANSEKS / BI - 31.05.2015

Moto perpetuo w sumie to nie jest, ale jakby tak zapętlić i przyspieszyć ten utwór to może by coś z tego wyszło ;)


(31.05.2015, 1:06)Shabboo Harper napisał(a): Zirds, to specyficzny kaprys.

Lepiuch?


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - Shabboo Harper - 31.05.2015

Lepiuch?

Czasem tak lubię... :)


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - patorecydywa - 31.05.2015

Myślałem że ten hałas to tylko kwestia wstępu. Nic się z nim nie dzieje? Przyjemne motywy się pojawiają, ale ciężko jest się skupić. Chyba że, tak jak piszesz, kawałek "humoreska".


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - Mat.Mor.Raw - 31.05.2015

(31.05.2015, 1:18)Zirds napisał(a): Moto perpetuo w sumie to nie jest, ale jakby tak zapętlić i przyspieszyć ten utwór to może by coś z tego wyszło ;)

Poproś Knifemana, niech ci zrobi speedcore remix xD

A tak w ogóle brzmi to oryginalnie. Może pełnić rolę interludium na albumie. Też świetnie nadawało by się do jakiejś gry przygodowej, gdzie główny bohater musi coś zrobić w zatłoczonym barze. Jest przyjemna melodia, która po wielokrotnym zapętleniu nie męczy, ale stanowi doskonałe tło. Daję mocne 4/5.


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - Mestor - 31.05.2015

Momentalnie wróciły wspomnienia jak godzinami naparzałem w pierwszą część Baldur's Gate. Bardzo miłe wspomnienia.
Jeśli chodzi o sam utwór to nie mam żadnych zastrzeżeń. Miły dla ucha motyw, dobrze dobrane dźwięki, gwar w tle dla mnie osobiście tylko dodający klimatu. Fajnie, że motyw nie wchodzi od razu z grubej rury. Dźwięk w tle od 1:26 dodaje tylko smaczku.


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - PANSEKS / BI - 31.05.2015

(31.05.2015, 11:25)Mestor napisał(a): Momentalnie wróciły wspomnienia jak godzinami naparzałem w pierwszą część Baldur's Gate. Bardzo miłe wspomnienia.
Jeśli chodzi o sam utwór to nie mam żadnych zastrzeżeń. Miły dla ucha motyw, dobrze dobrane dźwięki, gwar w tle dla mnie osobiście tylko dodający klimatu. Fajnie, że motyw nie wchodzi od razu z grubej rury. Dźwięk w tle od 1:26 dodaje tylko smaczku.
powinieneś spróbować zagrać w Pillars of Eternity


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - libra_makowski - 1.06.2015

Bardzo przyjemny motyw przewodni. Ciekawy pomysł. Brakuje mi tylko troszkę beat'u, mocniejszych bębnów coś w ten deseń.


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - Shutara - 1.06.2015

Z rok temu też miałem zamiar zrobić jakiś bengier, w tle którego słychać jakąś średni zatłoczoną restaurację ;) Powiem szczerze, że coś tam zaczęło się ładnie składać, no ale potem przyszło nieuniknione... jak się uda to wygrzebać to się pochwalę.

A co do wałka, to podoba mi się ta lekkość, z jaką skacze sobie do przodu. A ten specyficzny bas - ujmujący; trochę mi się z cyrkiem kojarzy xD


RE: Zirds - Milk Bar Gamble - PANSEKS / BI - 2.06.2015

Dziękuję Wam za komentarze i miłe przyjęcie tego utworu.
Co do muzyki cyrkowej to coś w tym jest... ;) mój poprzedni album nazywał się Clowns :D