MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Massive Atrack - THREE(doktor remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: House (https://musicproducers.pl/forum-house)
+--- Wątek: HOUSE Massive Atrack - THREE(doktor remix) (/temat-house-massive-atrack-three-doktor-remix)



Massive Atrack - THREE(doktor remix) - mike_control - 4.01.2020

Witajcie.
Wrzucam remix kawałka massive attack pt. three czyli  reTHREE :). Może przypadnie do gustu:)
pozdr.



RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - Proto - 5.01.2020

SIemka.
Slucham i co na poczatek rzuca mi sie w uszy to dudniacy bass. Trzeba tam poucinac czestotliwosci troche, a druga rzecz ten loop hatow jakby troche nie siedzial przynajmniej tak mi sie wydaje. Ogolnie numer sam w sobie nie jest zly ale brakuje mu zdecydowanie powietrza i urozmaicenia. W zasadzie to leci loop i vocal. Poza poczatkiem z Matrixa i sweepem ;D
Pozdro


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - mike_control - 6.01.2020

Dzięki za konkretną ocenę i rady do poprawek. Jak jeszcze przysiądę to oczywiście uwzględnię Twoje uwagi. Co do monotonii - ten numer w oryginale jest śnięty i taki był zamysł żeby za bardzo nie ożywiać:)
Dzięki i Pozdrawiam:)


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - cichouk - 8.01.2020

słyszałem dużo bardziej dudniące kawałki, także bym się nie przejmował. mnie taki chicagowski miks całkiem leży choć imo brakuje nieco mocy w dole. Lubię tego typu haty z przodu, choć tutaj są jednak odrobinę za blisko. I generalnie brakuje mi ciepła z synthów, które otulałoby ten wokal. Trochę lepszy miks i będziesz mieć całkiem ciekawy utwór w mojej opinii.


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - mike_control - 13.01.2020

Dzięki. popracuję nad tym. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Jak jest wena chwili to się "jedzie" do przodu. Dłubanie jest trudniejsze:)
Pozdro:)


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - Revnotes - 31.01.2020

Najmocniejszą stronę tego numeru jest wokal. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej jako producent powinieneś zadbać również o to, żeby instrumental nie odstawał. Aranżacyjnie jest zdecydowanie nudno i ubogo. Dosłownie wkleiłeś wokal i obudowałeś go beatem. To trochę za mało. Gdzie tu jakaś próba zbudowania napięcia? Ok. ciekawe intro, ale nie obraź się, to ludzie będą pewnie przewijać. Gdzie próba odzyskania uwagi słuchacza, którą stracił po 10 powtórzeniu loopa? Ja tego niestety nie dostrzegam. Bassline również technicznie nie jest dobrze do miksowany, brakuje mi wrażenia jego objętości w miksie, gdzie skleja się ze stopą i na prawdę buja całością. Mimo wszystko pomysł przypadł mi do gustu, uważam że ma zdecydowanie większy potencjał, niż to przedstawiłeś.


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - mike_control - 1.02.2020

Dzięki za konkret. Użycie słowa "producent" jest mocno zawyżone:)
Sklejam różne kawałki just for fun. Na pewno jak przysiądę, to spróbuję rozwinąć. Generalnie oryginalnie kawałek jest śnięty. Może to iż w przeszłości zakatowałem cały album "protection" wpłynął na minimalną ingerencję:) Poza tym jak usłyszałem co madprofesor nawyrabiał wydając "no protection" to stwierdziłem że przejechał massive attack jak walec drogowy.
Pozdrawiam:)


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - Zirds - 13.02.2020

Nie ma takiego zespołu jak Massive Atrack, chyba...


RE: Massive Atrack - THREE(doktor remix) - mike_control - 14.02.2020

Masz racje literówka  ma być MASSIVE ATTACK , propsy za szczegółowość:) Choć nie wnosi to nic do merytoryki.
Jeżeli jako admin możesz to prosze popraw. bo zwykły lamer/user chyba nie może.
Pozdr:)