MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TOP7 - Styczeń 2020 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: TOP7 (https://musicproducers.pl/forum-top7)
+--- Wątek: TOP7 - Styczeń 2020 (/temat-top7-stycze%C5%84-2020)

Strony: 1 2


TOP7 - Styczeń 2020 - Mat.Mor.Raw - 13.02.2020

[Obrazek: top7.png]
TOP7 - Styczeń 2020
Zagłosować można wyłącznie na 1 utwór, najpóźniej 20 lutego do godziny 23:00. Niemożliwe jest cofnięcie głosu
Aby zagłosować wymagane jest posiadanie co najmniej 10 postów.


| Like | Repost | Follow |

Bounce Inc. & DCBL Feat. Kris Kiss - Kill The Noise (BOSU Remix)

Burning Car & Jack Oli - Me Fish and Dog

DoKToR - ACID

Mvvl - Proxima Arche

Radek Samson - Krwiomantyczny

DoKToR - funky woods

TN. - Traumatized

Wyróżnione

Massive Atrack - THREE(doktor remix)

Mazen Sly - Come Together

Ortalio - Avanti

Hexogen - Want it

Pa-To - Mutual Decision

The Fender - The Lion Cub of Cintra (Lwiatko z Cintry)

Cosmic Landscape - Space Energy

n64 - psychotic

Nody Beats - Forgive Me 2020

MuzG-Parallel Dimension



RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Mocade - 14.02.2020

"Traumatized" przejmuje moją duszę w tym miesiącu.


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - tomaszp - 14.02.2020

Jak dla mnie Mvvl - Proxima Arche, moje klimaty i naprawdę zajebisty pomysł.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - AlexStr. - 14.02.2020

Panowie - nie ogarniacie topki. Zdaje się że Sajtrus był nominowany a teraz siedzi w koszu i dołożyliście na jego miejsce TN.
Ja się pytam o co kaman? Wrzucacie remixy do topki - słabe. Jak mają czuć się ci co robia kawałki od zera??? Ale mniejsza z tym ale wałek oparty na samplach wam nagle śmierdzi????
Ja nie będę już głosował i brał udziału w tym cyrku.


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Mocade - 14.02.2020

Też robię kawałki od zera i przez ostatnie półtora roku nie dostałem się do topki, mimo to nie płaczę.
Remixy są dozwolone, plagiet nie, a czy remix jest dobry czy słaby decyduje większość. Ty nie jesteś większością.


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - mike_control - 14.02.2020

Tym razem nie mam wątpliwości:)
Odleciałem przy Talking Needle TN. feat Miper - Traumatized.
Full propsy za kosmiczny odlot:)
pozdr.


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Revnotes - 14.02.2020

Szczerze powiedziawszy nie potrafię wybrać pomiędzy Bounce Inc. & DCBL Feat. Kris Kiss - Kill The Noise (BOSU Remix), a Radek Samson - Krwiomantyczny. W końcu się zdecydowałem i postąpiłem być może nie całkiem sprawiedliwie, ale skreśliłem remix (tylko dlatego, że to remix). Wszystkie propozycje są świetne, ale te dwie najbardziej mnie przekonują, niestety musiałem zaznaczyć tylko jedną.


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - tomaszp - 14.02.2020

(14.02.2020, 12:07)Mocade napisał(a): Też robię kawałki od zera i przez ostatnie półtora roku nie dostałem się do topki, mimo to nie płaczę.
Remixy są dozwolone, plagiet nie, a czy remix jest dobry czy słaby decyduje większość. Ty nie jesteś większością.
Różnie ludzie różnie tworzą remixy, często myląc pojęcia. Jeden producent w remix wkłada więcej swojej twórczości drugi mniej ale na samym końcu mamy odbiorców i to oni ostatecznie oceniają (wg własnych predyspozycji) czy coś jest dobre czy nie.

Ja lubię jak remix odstaje znacznie od oryginału, bo jest wtedy indywidualną interpretacją utworu.

Mocade, tutaj zdecydowanie się z Tobą zgadzam.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Zirds - 14.02.2020

(14.02.2020, 11:49)AlexStr. napisał(a): Panowie - nie ogarniacie topki. Zdaje się że Sajtrus był nominowany a teraz siedzi w koszu i dołożyliście na jego miejsce TN.
Ja się pytam o co kaman? Wrzucacie remixy do topki - słabe. Jak mają czuć się ci co robia kawałki od zera??? Ale mniejsza z tym ale wałek oparty na samplach wam nagle śmierdzi????
Ja nie będę już głosował i brał udziału w tym cyrku.

Wałek oparty na samplach jest ok... tylko jeśli wałek jest zrobiony na loopach i samplach, które są gotowcami już nie jest ok.


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - pumadesign - 14.02.2020

TN. - Traumatized


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Plague - 14.02.2020

TN. feat Miper - Traumatized


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - honolulu - 14.02.2020

Mvvl - Proxima Arche

Mój faworyt :)


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Recoil83 - 14.02.2020

Zagłosowałem :)


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Hexogen - 14.02.2020

Mvvl - Proxima Arche <3


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - TN. - 14.02.2020

DoKToR - Funky Woods

Cieszę się Doktorku juz Ci pisałem co myślę

POZDRO


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - musiclabs - 14.02.2020

Bounce Inc. & DCBL Feat. Kris Kiss - Kill The Noise


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Fantasmagorian - 14.02.2020

Odpłynąłem z MVVL Proxima Arche. W tym zestawieniu płynął najwyżej. Gratulacje z tak okazały i wypasiony kawałek. :)


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - DelianoCarl - 15.02.2020

Dla mnie numer jeden to Proxima Arche.

btw - tylko nie mówcie mi, że kawałek Sajtrusa - Podrygi był nominowany do topki bo padne na cycki ze śmiechu... rada na przyszłość - jeśli oceniacie jakiś utwór albo dodajecie go do topki, to chociaż przeczytajcie komentarze. Bo można się czasem czegoś ciekawego dowiedzieć.

pozdro


RE: TOP7 - Styczeń 2020 - Some Space - 15.02.2020


Bounce Inc. & DCBL Feat. Kris Kiss - Kill The Noise (BOSU Remix) tutaj idzie mój głos może bardziej przez bliskość upodobań i preferencji muzycznych, nie mogę pominąć Mvvl, kunszt swojego przekazu mimo jak dla mnie dość statecznej aranżacji to jednak przekład swojego przelania na brzmienie emocji jest najważniejszy. Przeważające grono osób tworzących tutaj o tym zapomina i stara sie osiągnąć perfekcje w klasycznym przekazie i pod tym kątem ocenia.. Ale tylko unikaty poprowadzone ze smakiem wnoszą coś więcej bo muzyka ma nie być nami leczy my muzyką... :) pozdrawiam. 



RE: TOP7 - Styczeń 2020 - ralg - 16.02.2020

Swój głos w tym miesiącu oddaje na pozycje numer 1 :D
Bounce Inc. & DCBL Feat. Kris Kiss - Kill The Noise (BOSU Remix)