MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO FL FAN - In My Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO FL FAN - In My Dreams (/temat-electro-fl-fan-in-my-dreams)



FL FAN - In My Dreams - FL FAN - 22.03.2013

Przedstawiam utworek z pogranicza electro i dance
Download możliwy oczywiście!


In My Dreams


Dziękuję!
Życzę miłego słuchania !


RE: FL FAN - In My Dreams - Herman - 22.03.2013

dziwne to troche :D Kwaśne dzwięki zdominowały całość, perkusja "chyba" jest, ale nie słychać jej w ogóle... technicznie niestety jest bardzo słabo, merytorycznie mi nie podeszło. Chociaż widziałbym to jako jakiś soundtrack ;)


RE: FL FAN - In My Dreams - Revnotes - 22.03.2013

Klimat jak ze science fiction, tak się zastanawiam, co to ma wspólnego z electro, a już przesłuchałem połowę tracka.
Sample realistycznej perkusji, to chyba jakaś pomyłka w tym klimacie, trochę jak naturalnie wyhodowany pomidor w zimie.
Zdecydowanie zaklasyfikowałbym to jako jakiś soundtrack, ale mimo wszystko ja tego nie kupuję.


RE: FL FAN - In My Dreams - FL FAN - 22.03.2013

Tak eksperymentalnie synth'owe brzmienia, ale dance'owe leady (tak myślę) dlatego dałem tutaj.

Dzięki za opinie !


RE: FL FAN - In My Dreams - eAttis - 22.03.2013

Brzmienia słabe, aranż nudny... więc zarówno technicznie jak i klimatem nuta nie powala na kolana...


RE: FL FAN - In My Dreams - FL FAN - 22.03.2013

Bo to dla fanów eksperymentalnej elektronicznej muzyki, a ja nie jestem skory do przekombinowanych nowoczesnych przeefektowanych brzmień i stawiam na podstawowe (staromodne) brzmienia zdecydowanie zazwyczaj co już tu niejednokrotnie zauważono. Takich podobnych brzmień używałem w swoich interpretacjach utworów JMJ.


RE: FL FAN - In My Dreams - Yes I Am - 22.03.2013

Dla mnie dział electronica.
Technicznie kwasy za głośno, brak głębi w utworze. Dół także słabo wyczuwalny no i znów poziomy głośności źle dobrane.
Merytorycznie nie ogarniam, nie słucham więc nie mówię :)


RE: FL FAN - In My Dreams - Castiel - 22.03.2013

melodia klimatyczna ba jest wg mnie ok ale perkę faktycznie bym uwydatnił nieco żeby grała nad melodia anie pod :P Lubie od czasu do czasu posłuchać takie syntetyczne kawałki :)


RE: FL FAN - In My Dreams - T-Sted - 23.03.2013

Faktycznie do elektroniki pasuje zdecydowanie. Co do samego utworu to zależy jak się na niego spojrzy. Z perspektywy dzisiejszej muzyki to rzeczywiście może wydawać się trochę nudno - aranżacja ani dźwięki nie powalają. Jednak patrząc jaki jest kontekst tego utworu to nie wydaje się wcale zły. Miks też pasuje do realiów końca lat 80. Chodzi mi o to że gdyby miks był nazwijmy to "dzisiejszy", a dźwięki i klimat pozostał taki jaki jest teraz to trochę kłóciłoby to się z sobą. Ogólnie do posłuchania, może faktycznie wyrównaj poziomy dźwięków. Pozdrawiam.


RE: FL FAN - In My Dreams - FL FAN - 23.03.2013

Dziękuję Wam za wnikliwe opinie na temat utworku, poziomy dźwięków z pewnością poprawiłbym gdybym tylko do projektu mógł powrócić. Niestety mam demo i wiadomo co to oznacza, zamknięcie programu zamyka projekt na zawsze. Brak możliwości odsłuchu na żywo (okropnie zacina przy większej ilości wtyczek i patternów) też jest pewnym uniedogodnieniem, gdyż tylko po eksporcie mogę wysłuchać i to takie kręcenie gałkami przy "zgaszonym świetle". Także będę wdzięczny jeśli będziecie zawsze mieć na uwadze mój leciwy już komputer i jego ograniczone możliwości.


RE: FL FAN - In My Dreams - damian1997 - 23.03.2013

Ten kawałek pasuje do jakiegoś filmiku z gry ale spokojnego. Podoba mi się ten pad szczególnie


RE: FL FAN - In My Dreams - Afterthought - 25.03.2013

Smieszne te wobble :D Mogles dorzucic jeszcze cos wyrazistego, np pianinko albo jakies konkretniejsze plucki, bylo by ciekawiej ^^ Calkiem przyjemny soundtrack do gry pokroju Mario a jak sam wiesz, Mario to legenda :D Pozdrawiam ;]


RE: FL FAN - In My Dreams - FL FAN - 25.03.2013

Hehe, wiem że legenda nauczyła mnie brutalności ta gra, do dziś wale głową w sufit, ale wylatują mi pieniążki ;)
Pasowałoby do jakiej przygodówki, czemu nie.


Dzięki


RE: FL FAN - In My Dreams - Stiopa - 26.03.2013

To dla mnie zalazek jest konkretnego walka w klimacie syntpop, ale jak mowisz, ze ogranicza Cie demko, wiec szkoda.
Pozdrawiam